تاریخ انتشار: ۱۱:۳۹ - ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۹

پاسخ مزدک میرزایی به شایعه اختلافش با فردوسی‌پور

در پی شایعاتی که پیرامون گفت‌وگوی لایو مزدک میرزایی در خصوص دلایل جدایی‌اش از تلویزیون و مهاجرتش به انگلیس به وجود آمد، میرزایی با انتشار یک پست اینستاگرامی به شایعات واکنش نشان داد.
مزدک میرزایی و فردوسی‌پور
رویداد۲۴ میرزایی در آن گفتگو در پاسخ به پرسشی در مورد مهمترین دلیل جدایی‌اش از صداوسیما گفته بود «اگر می‌خواهید دلایل رفتنم را بدانید، همان دلایلی است که رضا جاودانی و جواد خیابانی در مصاحبه‌شان گفتند...». این درحالی است که پیش‌تر رضا جاودانی و جواد خیابانی در مصاحبه‌ای از انحصار و توجه زیاد صداوسیما به یک شخص خاص گله کرده بودند. همین موضوع شائبه‌هایی را ایجاد کرده بود که فرد مورد نظر عادل فردوسی‌پور است.

در همین راستا مزدک میرزایی در اینستاگرامش صراحتاً این موضوع را رد کرد و نوشت:

متاسفانه بعد از اولین گفتگوی لایو اینستاگرامی با آرمین قبادی پاشا، یکسری از دوستان از صحبت‌های من سؤبرداشت داشتند و با توجه به اینکه در لایو بعدی کاملا توضیح دادم، ولی می‌بینم هنوز یک سری سوال می‌پرسند در این مورد.

بیشتر از ۲۵ ساله که عادل رو می‌شناسم و به جز خوبی چیز دیگه‌ای ازش ندیدم. اون یکی از بهترین دوستان من بوده و خواهد بود. از توقف برنامه ۹۰ من هم مثل خیلی‌ها ناراحت شدم. این رو برای اون عده‌ای میگم که به شایعه‌سازی علاقه دارند.
پاسخ مزدک میرزایی

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: