ممنوعیت فعالیت سینما‌ها در تهران تا اطلاع ثانوی | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۶ - ۰۱ خرداد ۱۳۹۹
به احتمال زیاد این ممنوعیت تا اواخر خرداد ماه به طول انجامد از مدیران سینما‌های سطح پایتخت خواست تا همانند ۲ ماه اخیر به این مصوبات عمل کرده و سازمان‌های ذی ربط را در کنترل این بیماری و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا یاری کنند.
ممنوعیت فعالیت سینما‌ها
رویداد۲۴ معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی پایتخت با اشاره به مصوبه ستاد مدیریت بیماری کرونا استان تهران از ممنوعیت فعالیت سینما‌ها تا اطلاع ثانوی خبر داد.

به گزارش روز پنجشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ نادر مرادی در تشریح جزئیات این خبر، با اشاره به آخرین تصمیمات ستاد کرونا، گفت: طبق تصمیمات ستاد مقابله و مدیریت بیماری کرونای استان تهران فعالیت سینما‌ها که پیش از این مقرر بود با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و با محدود سازی مخاطبان از ابتدای خرداد ماه شروع به کار کند تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام شد.

وی با اشاره به اینکه به احتمال زیاد این ممنوعیت تا اواخر خرداد ماه به طول انجامد از مدیران سینما‌های سطح پایتخت خواست تا همانند ۲ ماه اخیر به این مصوبات عمل کرده و سازمان‌های ذی ربط را در کنترل این بیماری و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا یاری کنند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت با اشاره به اینکه برابر تصمیمات صورت گرفته هر گونه فعالیت خودسرانه سینما‌ها تا اطلاع ثانوی و اعلام رسمی تخلف محسوب می‌شود، خاطر نشان کرد: با متخلفان برابر دستور قضائی برخورد خواهد شد.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: