لغو برخی محدودیت‌ها در طرح پیش فروش ۷۵ هزار دستگاه خودرو | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۴ - ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
آنطور که شنیده شده گویا قرار است در طرح پیش فروش ۷۵ هزار دستگاه خودرو برخی از محدویت‌ها از جمله پلاک فعال برداشته شود.
لغو محدودیت‌های پیش فروش خودرو
رویداد۲۴  ۷ روز از اجرای طرح فروش فوری تعدادی از محصولات ایران خودرو و سایپا می‌گذرد، اما هنوز آماری از میزان پیش ثبت نام متقاضیان در این طرح نه از سوی وزارت صنعت و نه از سوی مدیران دو شرکت خودروساز اعلام نشده است. جالب اینجاست در کمیته خودرو مصوب شده اخبار طرح فروش در قالب اطلاعیه منتشر شود، اما هنوز هیچ خبری از میزان ثبت نامی‌ها در این طرح فروش نیست. به هر حال به نظر می‌رسد عدم واریز پیش پرداخت در این طرح عاملی شده تا بسیاری از مردم شانس خود را امتحان و اقدام به ثبت نام کرده اند.

البته محدودیت‌های اعمال شده در این طرح فروش از جمله داشتن پلاک فعال برای آن دسته از افرادی که دارای خودروی فرسوده هستند مشکلاتی را به وجود آورده است به نحوی که آن‌ها نمی‌توانند در این طرح ثبت نام کنند. علاوه بر این اخیراً هم خبر پیش‌فروش یکساله ۷۵ هزار دستگاه خودرو از سوی خودروسازان مطرح شده که همین امر بلاتکلیفی این افراد را در خرید خودرو بیشتر کرده است.

آنطور که شنیده شده گویا قرار است در طرح فروش ۷۵ هزار دستگاه خودرو برخی از محدویت‌ها از جمله پلاک فعال برداشته شود تا آن دسته از افرادی که دارای خودروی فرسوده هستند با رعایت شرایطی جدید امکان ثبت نام خودرو را پیدا کنند.
منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: