اولتیماتوم AFC با باشگاه‌های بد حساب/ حذف از آسیا؟ | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۸ - ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه‌های شرکت کننده در لیگ قهرمانان آسیا هشدار داد که چنانچه محکومیتی در فیفا داشته باشند اجازه حضور آن‌ها در لیگ قهرمانان آسیا را نخواهد داد.
اولتیماتوم AFC با باشگاه‌ها
رویداد۲۴ و به نقل از الوطن، معمولا در بیشتر لیگ‌ها بازیکنان خارجی جذب می‌شوند تا توان و قدرت تیم‌ها را بالا ببرند. گاهی اوقات باشگاه‌ها در پرداخت طلب بازیکنان خارجی و حتی داخلی به قول‌ها و وعده‌های خود عمل نمی‌کنند و همین باعث می‌شود تا این بازیکنان برای رسیدن به مطالبات خود به فیفا شکایت کنند تا نهایت این نهاد حق آن‌ها را بگیرد.

طبق اعلام روزنامه الوطن کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه‌ها اولتیماتوم جدی می‌دهد که برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا هیچ گونه محکومیتی در فیفا نداشته باشند در غیر این صورت اجازه حضور به آن‌ها را در لیگ قهرمانان آسیا نخواهد داد که اجرای چنین قانونی می‌تواند بسیاری از باشگاه‌ها را از حضور در لیگ قهرمانان محروم کند.

بیشتر بخوانید: پاسخ تهدیدآمیز فیفا به فدراسیون فوتبال ایران
این روزنامه قطری در ادامه نوشت که بازیکنان برای گرفتن طلب خود از باشگاه‌های بد حساب می‌توانند در درجه نخست به AFC شکایت کنند و قطعا با چنین باشگاه‌های برخورد خواهد شد و نه تنها از لیگ قهرمانان آسیا محروم می‌شوند بلکه حتی در صورت محکومیت آن‌ها اجازه حضور در لیگ محلی را هم پیدا نخواهند کرد، چرا که حساب پاک مالی از شرط‌های اصلی AFC برای مشارکت تیم‌ها در لیگ‌های محلی و لیگ قهرمانان آسیا است.
منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: