جلالی: منع برگزاری دیدار‌های دوستانه کار ما را سخت‌تر می‌کند/ فوتبال از خودش پروتکلی ندارد | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۰ - ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
سرمربی تیم فوتبل گل‌گهر سیرجان گفت: منع تیم‌ها از انجام بازی دوستانه کار ما را برای آماده‌سازی و حضور در ادامه بازی‌های لیگ برتر فوتبال سخت‌تر می‌کند.
جلالی
رویداد۲۴ مجید جلالی ، در خصوص آخرین وضعیت بازیکنان تیم فوتبال گل‌گهر بعد از تست‌گیری مجدد گفت: بازیکنان ما سه‌شنبه هفته گذشته دوباره تست دادند و تست آن‌هایی که مثبت شده بود، این بار منفی شد. به ما گفتند که باید دوباره بازیکنان تست بدهند که این کار روز شنبه انجام شد و خوشبختانه همه تست‌ها منفی شد. ما هم از امروز (یکشنبه) تمرینات را با تمامی بازیکنان آغاز می‌کنیم.

سرمربی گل‌گهر در خصوص منع تیم‌ها از انجام بازی دوستانه و اینکه آیا چنین تصمیمی تعجب‌آور نیست تاکید کرد: این موضوع کار ما را برای آماده‌سازی سخت‌تر خواهد کرد و حالا باید بدون انجام بازی دوستانه برای حضور در بازی‌های رسمی آماده شویم. تمام تیم‌ها در تمرینات بازی درون تیمی انجام می‌دهند، ولی عدم انجام بازی دوستانه مشکلات ما را بیشتر خواهد کرد.

جلالی گفت: خیلی از مشکلات ناشی از این است که فوتبال برای اولین بار است که با چنین چالشی مواجه شده و قبلا چنین وضعیتی را ندیده بودیم. فوتبال در حال حاضر از خودش پروتکلی ندارد و باید یک پروتکل از بیرون فوتبال بیاید که چالش‌های خاص خودش را دارد. این مسائل سختی کار ما را بیشتر می‌کند.
منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: