تاریخ انتشار: ۱۰:۲۹ - ۱۷ خرداد ۱۳۹۹
مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس:
آنتونی استوکس مهاجم پرحاشیه پرسپولیس به قدری برای بازگشت امروز و فردا کرد تا سرخ‌پوشان تهران وادار به شکایت از او شدند.

آنتونی استوکس

رویداد۲۴ آنتونی استوکس، بعد از بازی الشارجه امارات، به بهانه دیدار با خانواده‎‌اش در امارات ماند و با کاروان پرسپولیس به تهران بازنگشت.

این در حالی است که او از همسرش جدا شده بود و فرزندش هم در آن تاریخ اصلاً در دبی نبود. عکس‌های پُرحاشیه‌ای که در آن مقطع زمانی از او منتشر شد، این بازیکن را در حال تفریحات مختلف در شهر دبی نشان می‌داد.

همچنین او در این مدت زمان که غیبت غیرموجه در پرسپولیس داشته، دو بار در بریتانیا بازداشت شده است؛ یک‌بار به دلیل پرونده قدیمی کتک زدن همسر سابقش و یک‌بار هم به دلیل تخلف در حین رانندگی. او در همین مقطع زمانی چند بار به باشگاه پرسپولیس پیام داده که بازمی‌گردد، اما خبری از این اتفاق نشد. حالا یک هفته بعد از آغاز تمرینات پرسپولیس، خبر می‌رسد که پرسپولیس به دنبال فسخ قرارداد و دریافت غرامت از استوکس است.

در همین ارتباط مهدی خواجوند مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: استوکس به خاطر غیبت‌های غیرموجه‌اش در فیفا محکوم می‌شود و باشگاه پرسپولیس می‌تواند این قرارداد را فسخ کند. این غیبت او مربوط به دوران قبل از تعطیلی مسابقات به دلیل شیوع ویروس کرونا است و در مقطع زمانی فعلی، باشگاه پیگیر غیبت او در آن زمان است و غیبت او در دور تمرینات جدید پرسپولیس مدنظر نیست.

وی افزود: از سوی دیگر استوکس نمی‌تواند به موضوع کرونا یا نبود بلیت اشاره کند چون در آن مقطع هیچ‌یک از این مشکلات وجود نداشت و غیبت این بازیکن غیرموجه بود. استوکس بدون هماهنگی و کسب اجازه از باشگاه در تمرینات قبل از عید شرکت نکرد و عکس و فیلم‌هایی هم از او داریم که در آن زمان در دبی به فعالیت‌های مختلف مشغول بود و از حضور در تهران و تمرینات پرسپولیس امتناع کرد.


بیشتر بخوانید: پایان ماجرای پرسپولیس و استوکس؟


مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: به هیچ‌عنوان غیبت استوکس با اجازه کادرفنی یا هماهنگی باشگاه نبوده است. متاسفانه گاهی اوقات عده‌ای در ایران یا حتی از مسئولان سابق باشگاه فضایی ایجاد می‌کنند یا نکاتی را در رسانه‌ها و فضای مجازی مطرح می‌کنند که حتی خود فردی که طرف دعوا در یک پرونده با پرسپولیس است، نمی‌دانسته و بعد از آن که متوجه شده، به حرف‌های آقایان استناد می‌کند. گاهی همین حرف‌ها بار حقوقی دارد و روند پرونده‌ها را به ضرر پرسپولیس تغییر می‌دهد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: