تاریخ انتشار: ۱۰:۲۴ - ۱۸ خرداد ۱۳۹۹
دروازه‌بان ملی پوش پرسپولیس امکان پذیرش درخواست یحیی گل‌محمدی مبنی بر ماندن در این تیم تا پایان فصل را ندارد.

دروازه بان پرسپولیس

رویداد۲۴ علیرضا بیرانوند در نقل و انتقالات زمستانی در حالی قراردادی سه ساله با آنتورب بلژیک به امضا رساند که شروع این قرارداد از ابتدای فصل آینده رقابت‌های ژوپیلرلیگ خواهد بود.

شیوع جهانی بیماری کرونا و تعطیلی رقابت‌های فوتبال باشگاهی و ملی در کشورهای مختلف باعث شد تا دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران نتواند طبق قرار قبلی خود با بلژیکی‌ها برای انجام تست پزشکی به این کشور سفر کند.

حالا مسئولان آنتورب با توجه به بازگشایی پروازهای خارجی خواهان حضور بیرانوند در تست‌های پزشکی و تمرینات خود شده است. این در حالی است که تا پایان رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران ۹ هفته و بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا که پرسپولیس نیز در آن حضور دارد چهار دیدار باقی مانده است.

تعویق بازی‌های داخلی فوتبال ایران سبب شده تا یحیی گل محمدی راضی به جدایی زودهنگام دروازه‌بان شماره یک خود نباشد و این موضوع را در گفتگوی خود با سایت باشگاه پرسپولیس نیز اینگونه عنوان کرد: «این اتفاق نباید بیشتر از ۴۸ ساعت طول بکشد. فکر نمی‌کنم خیلی لازم باشد که علیرضا قبل از شروع مسابقات بلژیک به این کشور برود و به نظرم بعد از پایان لیگ برتر هم می‌تواند برود و تست‌هایش را انجام دهد. من به باشگاه هم گفته‌ام مخالف رفتن بیرانوند برای تست هستم و همانطور که فیفا هم اعلام کرده او تا آخر فصل بازیکن تیم ماست و باید تا پایان لیگ ما را همراهی کند».

این موضوع سبب شد تا مسئولان باشگاه پرسپولیس خواهان تعویق زمان حضور بیرانوند به آنتورب شوند اما مدیران این باشگاه بلیت بیرانوند را برای چهارشنبه هفته جاری آماده کرده‌اند تا ضمن حضور در تست‌های پزشکی بتواند در تمرینات نیز شرکت کند.


بیشتر بخوانید: یحیی و دستیارانش برای حل یک مسئله دست به کار شده‌اند/اتفاق باورنکردنی برای باشگاه پرسپولیس


دروازه‌بان پرسپولیس نیز با توجه به قرارداد سه جانبه خود با پرسپولیس و آنتورب اعلام کرده است امکان مخالفت شخصی با رفتن به آنتورب را ندارد و تابع تصمیمات و توافقات احتمالی دو باشگاه است.

باشگاه پرسپولیس تصمیم به ارسال نامه‌ای به باشگاه آنتورب دارد تا بتواند زمان انجام تست پزشکی بیرانوند را حدود دو ماه به تعویق بیندازد. همچنین در صورت عدم موافقت این باشگاه خواهان بازگشت زودهنگام دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران پس از تست پزشکی به تهران شوند تا بیرانوند بتواند از دروازه پرسپولیس در ادامه بازی‌های لیگ برتر حراست کند.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: