جزییات ۶ کرونایی تراکتور/ فعالیت تیم تبریزی معلق می‌شود؟ | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۵:۳۰ - ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
تست کرونای یک نفر از بازیکنان بزرگسال، ۳ بازیکن امید و ۲ نفر از کادر تیم فوتبال تراکتور مثبت شده است.

ورزشکاران مبتلا به کرونا

رویداد۲۴ تست کرونای شش نفر از اعضای تیم فوتبال تراکتور در حالی مثبت شده که باید در راستای قرنطینه ۱۴ روزه این افراد اقدام شود تا این تیم تبریزی همزمان با شروع مجدد لیگ برتر از هشتم تیرماه سال جاری مشکلی برای انجام مسابقات خود نداشته و خط تعلیق را از سر خود بردارد.

بر اساس راهنمای گام دوم مبارزه با ویروس کرونا  فاصله گذاری اجتماعی و الزامات سلامت محیط لیگ فوتبال در صورت وجود بیش از پنج نفر با علایم مثبت یا مثبت شدن تست های تشخیصی مبنی بر ابتلای فرد به کووید ۱۹، فعالیت تیم مربوطه تا زمان بهبود مبتلایان و کسب گواهی سلامت، معلق خواهد شد، همچنین در صورت وجود علایم یا تست مثبت، فرد مذکور مجوز همراهی تیم را نداشته و ضروری است به مدت ۱۴ روز قرنطینه شود.


بیشتر بخوانید: ۳۵ خط قرمز کرونا برای فوتبال ایران!/ تعلیق در انتظار تیم‌های با ۵ مبتلا


رویه راستی آزمایی تست‌های کرونا این‌گونه است که پس از انجام تست، مدارک تهیه شده جهت راستی آزمایی به سازمان لیگ و فدراسیون پزشکی ورزشی ارسال می‌شود و در نهایت پس از راستی آزمایی از سوی این مراجع نتیجه نهایی مشخص خواهد شد.

تراکتور از جمله تیم‌هایی است که مدیریت آن تمایلی به از سرگیری مجدد لیگ ندارد و چندی قبل باشگاه نیز همراه با سه باشگاه دیگر در نامه‌ای به وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد که فوتبال ایران پتانسیل برگزاری لیگ را نداشته و اگر قرار باشد مسوولان سازمان لیگ به تصمیم خود استوار بمانند، این باشگاه انصراف خواهد داد.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: