هرگز نگفتم در پرسپولیس نمی‌مانم/ فعلا تمام فکر و ذکرم روی لیگ برتر و لیگ قهرمانان است | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۹ - ۲۲ خرداد ۱۳۹۹
بشار رسن:
هافبک عراقی تیم فوتبال پرسمولیس گفت: هرگز نگفته‌ام که فصل آینده در پرسپولیس نخواهم ماند.
بشار رسن پرسپولیس
رویداد۲۴ بشار رسن پس از حضور در باشگاه پرسپولیس در گفتگو با سایت رسمی این باشگاه اظهار داشت: قبل از هر چیز باید بگویم دلم تنگ شده بود و خوشحالم که اینجا هستم. این تعطیلی و دوری خیلی طولانی شد و الان لحظه شماری می‌کنم تا جواب آزمایش‌ها بیاید تا مجوز حضور در تمرین صادر شود و دوباره بچه‌ها را ببینم و با پرسپولیس تمرین کنم فقط حیف که تماشاگران نمی‌توانند به ورزشگاه بیایند.

وی درباره حضور در باشگاه اضافه کرد: در روز‌های گذشته رسول‌پناه و خبیری هم برای حل مشکل سفرم به ایران و هم مسائل مالی خیلی پیگیر بودند و مرتب در تماس بودند. هر دو مشکل را هم حل کردند که از این بابت از رئیس باشگاه و همچنین پیروانی و خبیری و همکارانشان تشکر می‌کنم.

هافبک پرسپولیس تصریح کرد: از ابتدا قرار بود بعد از بازگشت به تهران در اولین فرصت به باشگاه بیایم. بخشی از مطالبات خودم را دریافت کردم و طبق قرار، بخش دیگری را هم هفته بعد دریافت می‌کنم و مشکلی از این بابت نیست. در این میان فرصتی شد که خود رسول‌پناه را هم ببینم تا بابت پیگیری‌ها و پیگیری کار‌ها و حل مشکل، حضوری تشکر کنم.

رسن همچنین درباره انتشار مصاحبه‌ای از وی مبنی بر این‌که فصل آینده در پرسپولیس نمی‌ماند، خاطر نشان کرد: من هرگز چنین حرفی را در مصاحبه‌هایم نزده‌ام. چه کسی می‌داند که چه می‌شود؟ علاقمند به ادامه حضور در پرسپولیس هستم. من بخشی از بهترین خاطرات زندگی فوتبالی‌ام با پیراهن پرسپولیس و هواداران بود، ولی همان‌طور که در این جلسه هم مطرح شد، فعلا باید تمام فکر و ذکر خودمان را روی لیگ برتر و بعد هم لیگ قهرمانان بگذاریم.
منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: