جزئیات آتش‌سوزی در اسکله صیادی بندر کنگ‌ / ۷ لنج سوخت و ۱۶۰ لنج از آتش‌سوزی نجات یافتند | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۱ - ۲۳ خرداد ۱۳۹۹
فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: آتش سوزی در ساعات پایانی پنجشنبه شب سبب از بین رفتن ۷ فروند لنج صیادی چوبی و فایبرگلاس و تعدادی قایق در اسکله صیادی بندرکنگ شد.

آتش سوزی ۷ لنج در بندرکنگ

رویداد۲۴  ۷ لنج در اسکله صیادی بندرکنگ شهرستان بندرلنگه در استان هرمزگان در آتش سوخت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، علی نیکویی فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: آتش سوزی در ساعات پایانی پنجشنبه شب سبب از بین رفتن ۷ فروند لنج صیادی چوبی و فایبرگلاس و تعدادی قایق در اسکله صیادی بندرکنگ شد.

وی افزود: با تلاش آتش‌نشانی‌های منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه، شهرداری بندرلنگه، شهرداری بندرکنگ و آتش‌نشانی فرودگاه بندرلنگه آتش خاموش شد.

فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت: خوشبختانه این حادثه مصدوم و تلفات جانی نداشت.

آتش سوزی در ساعات پایانی پنجشنبه شب سبب از بین رفتن ۷ فروند لنج صیادی چوبی و فایبرگلاس و تعدادی قایق در اسکله صیادی بندرکنگ شد.

علت آتش سوزی ۷فروند لنج در بندرکنگ اتصال برق بود

فرماندار بندرلنگه گفت: علت آتش سوزی هفت فروند لنج در بندر کنگ از توابع این شهرستان اتصال برق بود که به سرعت موجب حریق شد.

علی نیکویی افزود: خدمه لنج یکی از این شناورها دیشب در حال آشپزی بودند که موجب آتش گرفتن آن شناور و شش فروند دیگر از شناورها شد.

وی ادامه داد: در این بندرگاه ۱۶۰ فروند لنج صیادی و ۴۰۰ فروندقایق موتوری پهلو گرفته بود که با تلاش آتش نشانی بندرلنگه، بندر شناس، فرودگاه و منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه از آتش گرفتن آنها جلوگیری شد.


بیشتر بخوانید: جزئیات و علت آتش‌سوزی در ساختمان صداوسیما


وی یاد آور شد: طبق ادعای شناورداران ۵ تا ۷ فروند قایق هم درجریان این آتش سوزی سوخت ویا زیر آب رفت که صحت و سقم موضوع در دست بررسی است.

علی سعدینی افزود: با توجه به کوچک بودن فضای بندرگاه کنگ و حجم زیادی از پهلوگیری شناورها که بطور عمده هستند نیازمند نظارت بیشتر بوده که خسارت در ابعاد گسترده رخ ندهد.

منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: