طرح «ازدواج اجباری» در مجلس مطرح نیست/ عده‌ای دنبال ایجاد حاشیه برای مجلس هستند | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۸ - ۲۴ خرداد ۱۳۹۹
عضو هیئت رئیسه مجلس:
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: طرح‌های «ازدواج اجباری» و «تغییر نام فرودگاه مهرآباد» در مجلس مطرح نیست و عده‌ای با طرح این مباحث به دنبال ایجاد حاشیه برای مجلس هستند.

طرح ازدواج اجباری

رویداد۲۴  احمد امیرآبادی فراهانی امروز(شنبه) در گفتگویی در واکنش به مطرح شدن طرح‌های «ازدواج اجباری» و «تغییر نام فرودگاه مهرآباد»، گفت: چنین طرح‌هایی در مجلس تدوین و امضا نشده و همچنین به هیئت رئیسه ارسال نشده است.

وی درباره طرح تغییر نام فرودگاه مهرآباد به نام «شهید سلیمانی»، افزود: برخی از دوستان صحبت‌هایی در این باره مطرح کردند اما این مسئله جزو وظایف مجلس نیست و در حیطه وظایف وزارت راه و شهرسازی است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرح ازدواج اجباری در مجلس مطرح نشده و حتی هیچ یک از نمایندگان در این باره صحبت نکرده‌اند و قاعدتاً چنین طرحی نداریم.

امیرآبادی فراهانی ضمن انتقاد از کسانی که به دنبال ایجاد حاشیه برای مجلس هستند، تاکید کرد: مردم در این دوره با امید به مجلس یازدهم رأی دادند و دنبال آن بودند که این مجلس در خدمت مردم باشد و برای آنان کار کند اما برخی افراد از ابتدا می‌خواهند برای مجلس یازدهم حاشیه ایجاد کنند.

وی افزود: این افراد با طرح ازدواج اجباری یا تغییر نام فرودگاه مهرآباد، می‌خواهند بگویند که مجلس در تعیین اولویت‌ها مشکل دارد درحالی‌که اولویت اصلی مجلس، مسائل اقتصادی و فرهنگی و بخصوص معیشت مردم است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی متذکر شد: مجلس روز سه‌شنبه هفته گذشته جلسه غیرعلنی برگزار کرد و در آن جلسه، سیاست‌ها و راهبردهای مجلس مشخص شد و نمایندگان درباره راهبردها و سیاستگذاری‌های کلان قوه مقننه، مباحث خود را مطرح کردند.


بیشتر بخوانید: اصل ماجرای ازدواج اجباری ۲۸ساله‌ها چه بود؟


امیرآبادی فراهانی گفت: مجلس یازدهم به دنبال حل اساسی مشکلات کشور با همکاری دولت است و به دنبال آن نیست که وارد حواشی شود.

وی تأکید کرد: البته بنا نیست که هر کسی در فضای مجازی مطلبی درباره مجلس شورای اسلامی مطرح کند، ما به آن پاسخ دهیم چرا که عده‌ای می‌خواهند مجلس را به حاشیه ببرند و نگذارند که مجلس به کارهای اساسی خود برسد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی نباید اجازه دهیم که این مجلس که بارقه امید در مردم برای حل مشکلاتشان و نظارت بر دولت را ایجاد کرده است، به سمت حواشی کشیده شود.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: