فنونی‌زاده: تنها نقطه روشن پرسپولیس دبل مهدی عبدی بود/ کار برای قهرمانی هنوز سخت است | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۴ - ۰۹ تير ۱۳۹۹
پیشکسوت پرسپولیس گفت: نقطه مثبت بازی مقابل پیکان ۲ گلی بود که مهدی عبدی به ثمر رساند که البته او ۲ موقعیت خوب را هم از دست داد.
پرسپولیس
رویداد۲۴ مرتضی فنونی‌زاده، درباره پیروزی ۳ بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل پیکان، اظهار داشت: نیمه اول این بازی چنگی به دل نمی‌زد که البته طبیعی هم بود. بعد از ۴ ماه تعطیلی، بازی کردن خیلی سخت است و نمی‌توان بیشتر از این انتظار داشت. با این حال تیم بازی خوبی انجام داد و نهایت تشکر را از بچه‌ها داریم که در این بازی زحمت کشیدند.

وی ادامه داد: نقطه مثبت بازی دو گلی بود که مهدی عبدی به ثمر رساند که البته دو موقعیت خوب هم از دست داد. نقطه منفی هم فکر می‌کنم این بود که درصد مالکیت توپ برای پیکان بیشتر از ما بود. در مجموع پیکان بهتر بازی می‌کرد، ولی به تجربه پرسپولیس باخت. توپ و میدان دست پیکان بود، ولی نتوانست موقعیت ایجاد کند,، چون خط دفاعی و هافبک دفاعی‌های ما خیلی خوب عمل کردند. نا آماده بودن بازیکنان پرسپولیس طبیعی است، اما ان‌شاءالله رفته رفته تیم به وضعیتی بهتر دست پیدا کند.

بیشتر بخوانید: بیرانوند از هفته بعد پرسپولیس را همراهی نمی‌کند!
پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به درخشش مهدی عبدی عنوان کرد: در این بازی‌ها که خیلی موقعیت به دست می‌آید، مهاجم‌مان باید چند گل بزنند. علیپور در خیلی بازی‌ها می‌تواند ۴ گل بزند و الان که مهدی عبدی آماده است می‌تواند در کنار علیپور قرار بگیرد و حتی عملکرد این بازیکن را هم بهتر کند. اگر یک بازیکن جوان کنار علیپور باشد، او می‌تواند بهتر گل بزند. همانطور که گفتم نقطه روشن بازی فقط حضور ۵۰ دقیقه‌ای عبدی و دو گلی که به ثمر رساند بود. این عملکرد نوید روز‌های خوب را می‌دهد,، چون همیشه بهترین مهاجم‌مان آسیا از پرسپولیس بوده‌اند و الان نیز این بازیکن جوان می‌تواند به این جایگاه دست پیدا کند.

فنونی‌زاده راجع به اینکه به نظر می‌رسد مسیر قهرمانی برای پرسپولیس خیلی هموار شده است، تصریح کرد: این‌طور نیست، کار هنوز مشکل است. پرسپولیس چند بازی با تیم‌های انتهای جدول دارد. این تیم‌ها انتحاری بازی می‌کنند و برای کار را برای پرسپولیس سخت می‌کنند.
منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: