مالک شهرخودرو تهدید کرد؛ ما هم بازی نمی‌کنیم! | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۳:۲۳ - ۱۵ تير ۱۳۹۹
مالک باشگاه شهرخودرو گفت: امروز به آقای مهدی گفتم اگر قرار است بازی تیمی به تعویق بیفتد ما بازی نمی‌کنیم و می‌گوییم اصلا تمام تیم ما کرونا گرفته‌اند.

ورزشکاران مبتلا به کرونا

رویداد۲۴ فرهاد حمیداوی درباره مبتلایان به کرونا گفت: دو نفر از اعضای تیم ما در گذشته کرونا گرفته‌اند، اما دوره درمانشان گذشته و مشکلی ندارند. یک نفر قبل از شروع لیگ و یک نفر بعد از شروع لیگ، اما تا این لحظه شخصی کرونایی نیست. هر هفته تست کرونا می‌گیریم و قبل از پرواز از بازیکنان تست گرفتیم. پرواز ما چارتر است که برای کسی اتفاقی نیفتد.

حمیداوی ادامه داد: هدف ما کسب سهمیه است. یک روز می‌گفتند حمیداوی پول نمی‌دهد، اما بیشترین پرداختی را داشتیم. تمام اتفاقات امروز و کرونای سایر باشگاه‌ها را پیش بینی کرده بودیم. ۴ ماه پیش گفتم اگر کرونا هم نباشد بازیکنان مصدوم می‌شوند و تا امروز چند مورد پارگی رباط داشتیم. امروز به اقای مهدی گفتم اگر قرار است بازی تیمی به تعویق بیفتد ما بازی نمی‌کنیم و می‌گوییم اصلا تمام تیم ما کرونا گرفته‌اند. شخص آقای بهاروند به من گفت اگر تمام تیم هم کرونا بگیرند باید از بازیکنان جوانان استفاده شود. نمی‌شود ما بازی کنیم و دیگران نه.

او در گفتگو با برنامه از فوتبال چه خبر در رادیو ورزش ادامه داد: پروتکل‌ها اجرا شود؟ فقط در هواپیما غذا نمی‌دهند! شما را به خدا به مسئولین بگویید امکانات نداریم. وزیر بهداشت می‌گوید این افتضاح را نمی‌شود جمع کرد، اما به ما گفتند هر تیمی بازی نکند شدیدا جریمه می‌شود. ما هم تابع هستیم و کاری نداریم که کسی کرونا بگیرد. امیدوارم سازمان لیگ حالا دیگر بازی‌ها را تمام و کمال اجرا کند.


بیشتر بخوانید: گل‌محمدی: اینکه هر باشگاهی بگوید بازیکن کرونایی دارم درست نیست


مالک شهرخودرو گفت: از روز اول پیشنهاد دادیم مسابقات مانند جام جهانی در یک شهر برگزار شود، اما گوش نکردند. قرار بود کل مشهد تعطیل شود. چگونه تمرین کنیم؟ همه با تاکسی به زمین تمرین می‌آیند. یک نفر از بازیکنان ویروس بگیرد تمام است. بار‌ها قبل از لیگ گفتم بازی نکنیم، اما حالا از همه گله مندم که می‌گویند ما کرونایی داریم و بازی نمی‌کنیم.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: