تاریخ انتشار: ۰۸:۱۹ - ۱۷ تير ۱۳۹۹
مهدی شیری: برای ۳ امتیاز به تبریز می‌رویم
مدافع پرسپولیس می‌گوید: ما حرفه‌ای فکر می‌کنیم و بازی به بازی پیش می‌رویم و با اتفاقات و نتایجی که در بازی‌های دیگر رقم می‌خورد، کاری نداریم. با این وجود به هواداران مان قول می‌دهم چند هفته مانده به پایان بازی‌های این فصل، پوکر قهرمانی مان را جشن بگیریم.

پرسپولیس

رویداد۲۴ مهدی شیری مدافع راست پرسپولیس در گفتگو با خبرآنلاین در خصوص برد اخیر تیمش در برابر شاهین بوشهر گفت: بازی برابر تیم‌های پایین جدولی معمولا سخت‌تر است. ما در این بازی با شرایط ویژه‌ای روبرو شدیم. بعد از اخراج کمال کامیابی نیا که اوسط نیمه اول اتفاق افتاد، شرایط برای ما سخت‌تر از قبل شد، با این وجود ما توانستیم با یک یار کمتر نسبت به حریف در نهایت بازی را با پیروزی پشت سربگذاریم که به اعتقاد من این موضوع نشان دهنده شخصیت بالای تیم ماست.

وی در ادامه در مورد شرایط بازی خاطرنشان کرد: معمولا تیم‌هایی که برابر پرسپولیس بازی می‌کنند، بازی بسته و تدافعی را مقابل ما دارند که این موضع باعث می‌شود کار گلزنی برای ما سخت‌تر شود، ولی خدا شکر پرسپولیس در این چند ساله اخیر نشان داده است که با وجود این گونه مسائل راه بردن و پیروزی را می‌داند و در این بازی هم توانستیم به هدف مان برسیم و ۳ امتیاز کامل را از این دیدار به دست بیاوریم.
بیشتر بخوانید: فیفا پرسپولیس را نقره‌داغ کرد


شیری با اشاره به بدشانسی‌های اخیر پرسپولیس به خاطر طولانی شدن صف مصدومانش تصریح کرد: امیدوارم همه بچه‌ها خیلی زود با رفع کامل مصدمیت هایشان به تمرینات بازگردند. متاسفانه مصدومیت محمد انصاری سخت‌تر از بقیه بچه هاست و برای او آرزوی سلامتی دارم و امیدوار هستم که خیلی زود بتواند به جمع ما اضافه شود. دوست دارم به او بگویم که همه تیم و همه هواداران، پشت او هستند و ان شااله خیلی زود به ما ملحق شود. شرایط سخت است، به خاطر وقفه طولانی که در انجام بازی‌ها اتفاق افتاد، بروز برخی از مصدومیت‌ها طبیعی است، به هر حال بچه‌های ما حرفه‌ای هستند و با رعایت تمامی نکات لازم مراقب هستند تا بتوانند در بازی‌های باقی مانده به تیم کمک کنند.


شیری در خصوص بروز برخی حواشی در خصوص بحث کرونا و ماجرا‌هایی که در مورد تست‌های اخیر بعضی از تیم‌ها به جریان افتاده است، به خبرنگار خبرآنلاین گفت: صحبت کردن دوباره در مورد کرونا و وقفه و یا تعطیلی بازی‌ها بحث تکراری است و صحبت در مورد این مساله خیلی لوث است. تیم‌ها و باشگاه‌ها همه حرفه‌ای هستند و باید با رعایت پروتکل‌های اعلام شده از خودشان مراقبت کنند تا از ابتلا به کرونا در امان باشند. مراجعی مثل کمیته پزشکی می‌تواند به خوبی اوضاع را تحت کنترل داشته باشد تا خدای ناکرده مشکلی برای هیچ کس پیش نیاید.

شیری در مورد نتایج رقم خورده دیگر رقبای پرسپولیس و در این هفته و زمان احتمالی مسجل شدن پوکر سرخ‌ها خاطرنشان کرد: ما حرفه‌ای فکر می‌کنیم و بازی به بازی پیش می‌رویم و با اتفاقات و نتایجی که در بازی‌های دیگر رقم می‌خورد، کاری نداریم. با این وجود به هواداران مان قول می‌دهم چند هفته مانده به پایان بازی‌های این فصل، پوکر قهرمانی مان را جشن بگیریم.

با این وجود به هواداران مان قول می‌دهم چند هفته مانده به پایان بازی‌های این فصل، پوکر قهرمانی مان را جشن بگیریم.

مدافع راست پرسپولیس در پایان در خصوص بازی آینده تیمش در برابر ماشین سازی تبریز گفت: ماشین سازی هم جزو تیم‌هایی است که با توجه به فاصله کم امتیازی تیم‌ها در نیمه پایین جدول، در تلاش است شرایطش را در جدول رده بندی بهبود بدهد و ما برای حریفان مان احترام ویژه‌ای قائل هستیم و به شرایط شان در جدول کاری نداریم. ما برای این که زودتر به قهرمانی برسیم روی ۳ امتیاز این بازی حساب ویژه‌ای باز کرده ایم و امیدوار هستیم دست پر و با امتیازات کامل به تهران بازگردیم.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: