جزئیات طرح ارائه سهام عدالت به جامانده‌ها | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۷ - ۲۱ تير ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
سخنگوی کمیسیون اقتصادی، با اشاره به جزئیات ارائه سهام، به بیش از ۱۰ میلیون نفر مشمول جدید سهام عدالت اعلام کرد، فقط موالید خانوار‌های تحت پوشش سازمان‌های حمایتی مشمول این طرح خواهند شد.
 سهام عدالت
رویداد۲۴ مهدی طغیانی، با اشاره به اینکه بر اساس طرح مجلس نزدیک به ۱۰ میلیون نفر دیگر بایستی سهام عدالت دریافت کنند، گفت: مجلس بر اجرایی شدن این طرح تاکید دارد هرچند وزارت اقتصاد اعلام میکند که سهامی برای واگذاری به مشمولان جدید وجود ندارد، اما با پیگیری‌های مجلس یازدهم مشمولان می‌توانند به دریافت این سهام امیدوار باشند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی، با اشاره به اینکه فقط موالید خانوار‌های تحت پوشش سازمان‌های حمایتی (کمیته امداد و...) مشمول سهام عدالت جدید خواهند شد، گفت: ارائه سهام عدالت جدید به همه موالید افرادی که از قبل دارای سهام عدالت بوده‌اند نمیتواند با عدالت سازگار باشد البته جزئیات این موضوع همچنان در دست بررسی است.

وی گفت: ماجرای توقف عرضه دو صندوق قابل معامله و ابهامات سهام برگشتی در سال ۹۴ همچنان در دست بررسی است، اما در طرح مجلس دولت ملزم به ارائه سهام عدالت به مشمولان جدید و جاماندگان خواهد شد. به هر حال بایستی تکلیف سهام عدالت باز پس گرفته شده از مردم در سال ۹۴ مشخص شود.

بیشتر بخوانید: چند نفر سهام عدالت خود را فروختند؟
به گفته این عضو کمیسیون اقتصادی، حدود ۹۰۰ هزار نفر از کمیته امداد و ۳۰۰ هزار نفر از بهزیستی مشمول جدید سهام عدالت خواهند بود.

طغیانی با اشاره به اینکه ۱.۸ میلیون نفر نیز جامانده طرح سهام عدالت از دهه هشتاد هستند، ادامه داد، بیش از ۶.۵ میلیون نفر نیز از خانوار‌های دهک یک تا شش که از دریافت سهام عدالت جامانده اند، از مشمولان طرح مجلس خواهند بود.

این عضو کمیسیون اقتصادی روز گذشته اعلام کرده بود وزیر اقتصاد متعهد شده است به صورت کتبی به مجلس اعلام کند عرضه‌های جدید دولت ارتباطی به سهام عدالت پس گرفته شده از مردم در سال ۹۴ ندارد.
منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
amir
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۲
0
0
تازه دو مــــیلــــیون تــــــــــــــــــــــــن قـــــــــــیــــــــــــــر مجانی یه قورت فوریت ؛ هم نمیشه
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: