تاریخ انتشار: ۱۶:۰۱ - ۲۱ تير ۱۳۹۹
در راستای همگرایی صنعت با مدافعان سلامت انجام شد؛
شرکت فولاد مبارکه پس از این‌که بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان و بیماران مبتلا به ویروس کرونا با کمبود اکسیژن و افزایش قیمت این نیاز استراتژیک مواجه شدند، تأمین رایگان اکسیژن موردنیاز این بیمارستان‌ها را متقبل شد.

رویداد۲۴ عباس اکبری محمدی معاون نیروی انسانی و سازماندهی شرکت فولاد مبارکه با اعلام این خبر گفت: فولاد مبارکه از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا و در راستای تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی خود، با مساعدت در خرید تجهیزات موردنیاز به یاری مراکز درمانی و هم‌وطنان مبتلا به این ویروس خطرناک شتافت.

وی افزود: در همین زمینه و در گامی دیگر، مدیریت شرکت تصمیم گرفت از محل تولیدات واحد اکسیژن و هیدروژن خود، اکسیژن موردنیاز بیمارستان‌های دولتی استان را تا پایان سال جاری به‌صورت رایگان تأمین کند تا کادر درمان این بیمارستان‌ها و همچنین هم‌وطنان بستری در این بیمارستان‌ها از نگرانی‌های کمبود این نیاز حیاتی رهایی یابند.

در همین خصوص اصغر بکرانی، رئیس تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: پس از این‌که تأمین اکسیژن در سطح کشور و به‌تبع آن در سطح استان اصفهان تا حدودی دچار مشکل شد و از نظر هزینه‌ها نیز قیمت‌ها به‌صورت افسارگسیخته افزایش یافت، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی مکاتبه‌ای، از مجموعۀ فولاد مبارکه درخواست کمک کرد.

وی تصریح کرد: شرکت فولاد مبارکه در ادامۀ همکاری‌های خود با دانشگاه علوم پزشکی استان این بار نیز به مدد بیمارستان‌ها شتافت و تأمین اکسیژن موردنیاز را متقبل شد.

سید امیر طباطبائیان، مدیر انرژی و سیالات فولاد مبارکه نیز در توضیح این توافق گفت: فولاد مبارکه متقبل شده است تا آخر سال جاری حدود ۸۶۰ تن مایع اکسیژن تولید و به بیمارستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تحویل دهد.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: