تاریخ انتشار: ۲۰:۳۹ - ۲۲ تير ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۲ نظر
لارگانی نوشت: هدف از طرح ‎سوال از رئیس جمهور باامضای ۱۹۳ نماینده هم کشف نارسائی‌ها وپاسخگوکردن دولت برای کاهش مشکلات اقتصادی مردم عزیز است.
  رویداد۲۴ سید ناصر موسوی لارگانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: ‏فرامین ‎رهبرمعظم انقلاب در دیدار امروز معظم له بانمایندگان مجلس را نصب العین قرار داده و ازهیچ کوششی برای جلوگیری ازلطمه به امور مهم کشور دریغ نخواهیم کرد.

هدف از طرح ‎سوال از رئیس جمهور باامضای ۱۹۳ نماینده هم کشف نارسائی‌ها وپاسخگوکردن دولت برای کاهش مشکلات اقتصادی مردم عزیز است.سوال از روحانیرهبر انقلاب امروز در دیدار با نمایندگان فرمودند:

سال آخر دولت‌ها معمولاً سال حساسی است و باید مراقبت شود که پیگیری امور به هیچ وجه سست نشود و بر همین اساس اعتقاد راسخ دارم که دولت‌ها باید تا روز آخر وظایف خود را انجام دهند و بعد از پایان دوره قانونی خود، امانت را با ارائه صورت وضعیت، به دولت بعدی تحویل دهند.

ایشان تأکید کردند: در شرایط حساس سال آخر دولت و همچنین سال اول مجلس، باید دو قوه فضا را به گونه‌ای مدیریت کنند که به کار مهم کشور لطمه نخورد.
 
منبع: برترین ها
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
2
حالا فهمیدین که مجلس کاره ای نیست واسه همینم کسی تو انتخابات شرکت نکرد ...مجلس قبلی هم واسه همین بیخاصیت بود ...اقای مطهری همش میگفت ولی کسی باور نمیکرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۳
0
1
بادتون خوابید نیامده پس فلان می‌کنیم محاکمه مکنیم ظریف دادگاهی کنید چی شد
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: