تاریخ انتشار: ۱۰:۴۲ - ۲۷ تير ۱۳۹۹
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از اختصاص تسهیلات ارزان قیمت به واحد‌های آسیب دیده از کرونا در استان خبر داد.
تسهیلات واحد‌های آسیب دیده از کرونا
رویداد۲۴ علی آشتاب پنجشنبه ۲۶ تیرماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای حمایت از واحد‌های آسیب‌دیده استان در مرحله اول پیامک برای متقاضیان ارسال شد و آن‌ها نیز در سامانه کارا ثبت‌نام کردند.

وی با بیان اینکه ما نیز این افراد را به شعب بانکی شهرستان‌های استان معرفی کردیم، افزود: مبلغ اعتباری که برای حمایت از واحد‌های آسیب‌دیده به استان ابلاغ شده ۶۹۶ میلیارد تومان است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از تخصیص تسهیلات ارزان قیمت به واحد‌های آسیب دیده از کرونا در لرستان خبر داد و گفت: نرخ سود تسهیلات مذکور ۱۲ درصدی با دوره بازگشت اقساط ۲۴ ماهه است.

وی بیان کرد: تا آبان‌ماه جاری این واحد‌های واجد شرایط از معافیت و دوره تنفس برخوردارند تا از این فرصت برای ساماندهی خود بهره ببرند.

بیشتر بخوانید: تمدید مهلت ثبت‌نام وام کرونایی مشاغل
آشتاب با بیان اینکه سرانه تسهیلات برای هر نفر در این واحد‌های تولیدی ۱۲ میلیون تومان در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: همچنین سرانه تسهیلات به ازای هر نفر در مشاغلی که به واسطه مصوبه ستاد کرونا در استان تعطیل شده ۱۶ میلیون تومان است.

وی بیان کرد: بخشی از این اعتبار برای سرمایه در گردش و بخش دیگر نیز برای پرداخت حقوق و مزایا و طلب نیروی کار در بنگاه‌ها اختصاص داده شده است.
منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: