تاریخ انتشار: ۱۴:۰۵ - ۲۹ تير ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۲ نظر
پیشکسوت پرسپولیس:
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: نمی‌گویم شاگردان گل‌محمدی به همه تیم‌ها شش گل بزنند، اما باید هم بازی خوب کند و هم گل‌های بیشتر بزنند چرا که تماشاگران گل بیشتر می‌خواهند.

باشگاه پرسپولیس

رویداد۲۴ مرتضی فنونی‌زاده درباره برد پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان اظهار کرد: این برد را به هواداران تبریک می‌گویم. پرسپولیس بازی خیلی خوبی انجام داد. ضمن این‌که از بازی خیلی خوب فولاد هم نباید بگذریم و نیمه اول برای آن‌ها و نیمه دوم برای پرسپولیس بود. به هر حال برحسب تصادف و روی کار انفرادی سیامک نعمتی گل زیبایی به ثمر رسید.

او ادامه داد: پنج هفته مانده است و باید با جسارت و صلابت بازی کنیم چرا که امکان دارد آن تهدید فیفا به دلیل بدهی‌ها به چیزی که نمی‌خواهیم ختم شود و هم از پنجره نقل‌و انتقلات محروم شویم و هم با کسر امتیاز مواجه شویم. احتمال خیلی زیادی وجود دارد که کسر امتیاز پرسپولیس را تهدید کند.

فنونی‌زاده با بیان این‌که گل محمدی باید به جوانان بیشتر بازی بدهد، گفت: درست است امتیازات خوبی جمع کردیم، اما بهتر است تعویض‌هایش در نیمه دوم را جوان کند. بهترین موقع است که به جوانان بازی دهد. البته مطمئن باشید که این کار را می‌کند چرا که خودش هم زمانی جوان بود و با جوانان تیم ارتباط خوبی دارد. تیم ما جوانان خوبی دارد. عبدی و روستایی و حتی گلر جوان تیم مان می‌توانند در بازی‌های باقی مانده بازی کنند. بازیکن جوان اگر یک بازی در لیگ برتر انجام دهد انگار هفت سال در پایه‌ها بازی کرده است.


بیشتر بخوانید: مدیرعامل باشگاه فولاد: ما به کرونا باختیم نه به پرسپولیس


او ادامه داد: نظر شخصی‌ام این است و می‌دانم گل‌محمدی هم گوش می‌دهد. زمانی که قهرمانی مسجل شد، یک بازی می‌تواند از دروازبان جوان استفاده کند و حتی اگر هم باختیم فدای سرشان. به هر حال یک سرمایه به سرمایه‌های پرسپولیس اضافه می‌شود چرا که این جوانان در آینده خروجی تیم خواهند بود. همین روستایی و عبدی از رده‌های سنی پرسپولیس آمدند و خروجی پایه‌های تیم هستند و من لذت می‌برم از این‌که می‌بینم بازیکنانی که پرورش داده شده‌اند، اکنون در تیم بزرگسالان هستند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره برد‌های با اختلاف یک گل پرسپولیسی‌ها گفت: من آنقدر جرات دارم که می‌گویم پرسپولیس خوب بازی نمی‌کند، اما می‌برد. تمام افتخارات پرسپولیس در این شش دهه به دلیل گل‌های زده‌اش بود و بهترین مهاجم‌های ایران و آسیا همیشه در پرسپولیس بازی می‌کردند. گل‌محمدی بیشتر باید روی پرسپولیس کار کند و در بخش حمله باید بیشتر کار کند. مطمئن باشید پرسپولیس در بخش هجومی بهتر عمل می‌کند، ولی به هر حال چه یک گل یا چه گل‌های بیشتری بزند، سه امتیاز را می‌گیرد.

خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
0
3
این آقا اول میگه باید همه امتیازات رو کامل بگیرم وبعد میگه باید به جوان‌ها میدان دهد، تیم یحیی عالی بازی میکنه بنده یه مربی هستم و به جرات میگم تیم یحیی حرف نداره، الکی جو ندین
مسعود برهمند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
0
1
آخه چقدر این آقا و یه سری پیشکسوت رو دارند اصلال نظر میدن به شما چه ما چه بدبختی هستیم هر روز از شما و امثال شما حرص میخوریم فقط دنبال سهم خواهی هستن جز حاشیه هیچی ندارن بمون خونت حرف نزن !!!!! خواهشا نظر نده چون پشیزی ارزش نه فنی داری نه معنوی !!!!
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: