تاریخ انتشار: ۰۴:۲۱ - ۰۳ مرداد ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۴ نظر
ملاک و معیار‌های زیبایی چهره در کشور‌های مختلف با هم فرق دارد، تعریف زیبایی در سراسر دنیا متفاوت است یعنی هر کشور برای زیبایی فاکتور‌های خاصی دارد.

ملاک زیبایی چهره زنان در کشور‌های مختلف

رویداد۲۴  مردم سراسر دنیا تعریف خاصی برای زیبایی دارند به این ترتیب در کشور‌های مختلف ملاک‌ها و معیار‌های متفاوتی برای زیبایی زنان وجود دارد که در این مطلب با آن‌ها آشنا میشوید. استاندارد‌های زیبایی در فرهنگ‌های مختلف میتواند ملاک‌های عجیبی باشد که با گذشت سال‌ها تغییر کند.


ملاک زیبایی در کشور مکزیک


ابرو‌های طبیعی و دست نخورده ملاک زیبایی زنان در مکزیک است، خانم‌هایی که ابرو‌های پر دارند در این کشور زیبا شناخته میشوند به همین دلیل بیشتر خانم‌ها در مکزیک ابرو‌های دست نخورده‌ای دارند.
بیشتر بخوانید: آرایش غلیظ زنان گویای چیست؟

ملاک زیبایی در کشور‌های آسیایی

در کشور‌های آسیایی داشتن پوست سفید فاکتور زیبایی زنان است و خانم‌هایی که پوست‌های برنزه و تیره‌ای دارند را به هیچ عنوان زیبا نمیدانند، مراقبت از پوست برای زنان آسیایی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

ملاک زیبایی در کره جنوبی

برای مردم کره جنوبی زیبایی چشم‌ها بسیار اهمیت دارد، پرطرفدار‌ترین عمل جراحی بین آن‌ها جراحی پلک چشم است. آن‌ها با این عمل جراحی پلک چشم شان را کمی گود میکنند تا به فاکتور زیبایی کشورشان نزدیک شوند.
 

ملاک زیبایی در ونزوئلا

در کشور ونزوئلا برعکس کشور‌های دیگر زنان لاغر را نمیپسندند و زیبا به حساب نمی‌آورند، خانم‌های سایز بزرگ و تپل در این کشور زیبا محسوب میشوند طوری که زنان ونزوئلا برای رسیدن به این فاکتور زیبایی دست به هر کاری میزنند.
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
م
|
United States
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
0
6
ملاک زیبایی در ایران،عمل های متعدد،پلنگ پسند
پاسخ ها
ر
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
اخ گل گفتی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
0
0
ملاک زیبایی از نظر من اندام معمولی چشمهای زیبا ابروهایی نه کلفت و نه باریک متناسب با صورت و معمولی رنگ سفید یا برنزه موهایی بلند و مشکی و پر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۶
خواسته دیگه ای نداری عزیزم؟
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: