تاریخ انتشار: ۱۵:۳۶ - ۰۶ مرداد ۱۳۹۹
مربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به حواشی پیرامون این تیم، گفت: با اینکه این حواشی عجیب همیشه اطراف ما بود، اما کارمان را به خوبی انجام دادیم و به نتیجه هم رسیدیم. به‌جای تحلیل فنی، حرف‌های سطحی را مطرح می‌کنند.
پرسپولیس
رویداد۲۴ حمید مطهری، در خصوص حواشی که بعد از قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر و ثبت پوکر قهرمانی این تیم به وجود آمد اظهار داشت: هر روز شاهد این بودیم که یک داستان برای ما درست کردند. یک روز بحث سیدجلال را مطرح کردند و یک روز کریم باقری را و این داستان همچنان ادامه دارد.

وی با تاکید بر این مسئله که هیچ اختلافی بین کادر فنی و بازیکنان وجود ندارد عنوان کرد: با اینکه این حواشی عجیب همیشه اطراف ما بود، اما کارمان را به خوبی انجام دادیم و به نتیجه هم رسیدیم. من خودم قبلا از کادر برانکو و کالدرون تشکر کرده بودم، ولی بعضی افراد فقط می‌خواهند حاشیه درست کنند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: این‌هایی که دنبال حاشیه درست کردن هستند باید پاسخ بدهند که چرا این حرف‌ها را می‌زنند نه من! بیشتر از این در این خصوص صحبتی ندارم، چون برخی حرف‌ها و حواشی واقعا سطحی است.

مطهری در واکنش به اظهارات چند مجری تلویزیونی علیه پرسپولیس گفت: وقتی یک مجری تلویزیونی آنطور سخیف و سطحی صحبت می‌کند از جامعه چه انتظاری داریم؟ این صحبت‌ها باعث می‌شود تا در سطح جامعه و ورزشگاه‌ها ناهنجاری به وجود بیاید و فوتبال به حاشیه کشیده شود. متاسفانه این حرف‌ها فقط باعث می‌شود که از فوتبال لذت نبریم.

وی افزود: در کجای دنیا به این اندازه کری خوانی‌های چیپ، ناسزا گفتن و بازی کثیف وجود دارد؟ در همه جا از فوتبال لذت می‌برند، اما ما اینجا کاری می‌کنیم که کسی از فوتبال لذت نمی‌برد و حرف‌های سطحی می‌زنیم که جامعه فوتبالی را به ناهنجاری می‌کشاند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: به جای اینکه بیایند تجزیه و تحلیل فنی داشته باشند و به این نتیجه برسند که پرسپولیس شایسته قهرمانی بوده این صحبت‌های سطحی را انجام می‌دهند. عادت کردیم که با کوچک کردن دیگران خودمان را بزرگ کنیم که این خوب نیست، ما اگر عیب و ایراد خودمان را پیدا کنیم می‌توانیم با برنامه ریزی کردن به موفقیت برسیم وگرنه اینکه بگوییم فلان تیم حکومتی است یا فلان وزیر پرسپولیسی است اصلا منطقی نیست.

بیشتر بخوانید: وزیر چطور می‌تواند ۴ سال پیاپی یک تیم را قهرمان کند؟/ اول پول اسنپ گل نساجی را بدهند بعد بگویند جام اسنپی
مطهری درباره اینکه آیا بازیکنی در فهرست مازاد یحیی گل‌محمدی قرار دارد یا خیر، تاکید کرد: من و یحیی گل‌محمدی بار‌ها گفته‌ایم که این تیم باید حفظ شود و برای تقویت چهار یا پنج بازیکن به تیم اضافه شود. در فصل نقل و انتقالات همیشه این حرف‌ها وجود دارد و این شایعات است. ضمن اینکه آخر فصل درخصوص این گونه مسائل تصمیم گیری می‌شود.

وی درباره موفقیت لژیونر‌های فوتبال کشورمان در این فصل فوتبال اروپا گفت: وقتی بازیکنی به اروپا ترانسفر می‌شود یعنی لیاقت و توانایی دارد. البته نمی‌توان خوب یا بد بودن یک بازیکن را فقط در یک فصل در نظر گرفت. شما باید ببینید که شرایط یک بازیکن در یک فصل از نظر روحی و فیزیکی در یک باشگاه خارجی چطور است.

مربی پرسپولیس افزود: نمونه بارز این مسئله علیرضا جهانبخش است. او در هلند نشان داد که بازیکن باکلاسی است و حتی به آقای گلی هم رسید، اما در لیگ برتر انگلیس نتوانست درخشش داشته باشد. خب این دلیل نمی‌شود که بگوییم جهانبخش بازیکن بدی است، چون قبلا خودش را ثابت کرده است. در نهایت امیدوارم که موفقیت لژیونر‌های ما ادامه داشته باشد و بازیکن بیشتری از فوتبال ایران به فوتبال اروپا منتقل شوند.
منبع: ایرنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: