هدفمند برای پرسپولیس حاشیه می‌سازند | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۸ - ۰۷ مرداد ۱۳۹۹
سیدجلال حسینی:
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه کار برای سرخپوشان تمام نشده، گفت: باوجود اینکه به طور هدفمند و برنامه‌ریزی شده برای ما حاشیه درست می‌کنند اما تمرکزمان را از دست نمی‌دهیم.

سیدجلال حسینی

رویداد۲۴ سیدجلال حسینی شب گذشته میهمان یکی از برنامه های تلویزیونی بود تا درباره چهارمین قهرمانی متوالی پرسپولیس در لیگ برتر که باعث شد این تیم به پرافتخارترین باشگاه ایرانی تبدیل شود صحبت کند. حضوری که به دلیل صحبت های صبح دیروز یکی از مجریان منتفی شد تا کاپیتان سرخپوشان از تصمیم باشگاه مبنی بر تحریم شبکه های تلویزیونی تبعیت کند.

کاپیتان پرسپولیس ضمن اشاره به این موضوع درباره شرایط خود و هم تیمی هایش پس از قهرمانی در نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر، مشکلات مالی هفت بازیکن پرسپولیس و بدهی این باشگاه به مربیان خارجی صحبت هایی را انجام داده است.

حرف های پوچ کوچک و کارهای بزرگ!

سیدجلال حسینی درباره صحبت های صبح روز گذشته مجری تلویزیون که نقش مسعود سلطانی فر وزیر ورزش در قهرمانی فصل جاری پرسپولیس را مدعی شده بود گفت: اول از همه باز هم دوست دارم این قهرمانی را به هواداران پرسپولیس تبریک بگویم و خوشحالی ام را بابت اینکه توانستیم در روزهای سخت دلشان را شاد کنیم بیان کنم. تمام قهرمانی ها مبارک انها باشد که در هر شرایطی از ما حمایت کردند و اسم پرسپولیس را بزرگ کردند تا هرکس که در مجموعه تیم هست به حضورش افتخار کند.

وی افزود: درباره حرف های برخی آقایان چیزی برای گفتن نمی ماند. چرا باید درباره صحبت های پوچ و کوچ این افراد بزرگی و عظمت پرسپولیس را نادیده بگیریم. فرهنگ این تیم اجازه نمی دهد اسیر چنین حاشیه هایی شویم. می خواهند به زور برای خودشان اسم و رسمی پیدا کنند اما راهش را بلد نیستند. برای تنگ نظری آنها که نباید پاسخی بدهیم. کاری به صحبت هایشان نداریم و کار خودمان را مثل گذشته ادامه می دهیم. کار بزرگی کرده ایم اما همچنان بازی های بزرگی را پیش رو داریم که نباید ذهن‌مان را از آنها غافل کنیم.


بیشتر بخوانید: بازیکنان پرسپولیس به خواسته‌شان رسیدند؛ قهرمانی بدون برانکو!


پوکر قهرمانی لذتبخش است

سید جلال در پاسخ به این سوال که اینقدر خونسرد صحبت می کنید که گویا به چهار قهرمانی متوالی با پرسپولیس عادت داشتید، گفت: اتفاقا بسیار خوشحال هستم. تمام اعضای تیم همین حال را دارند اما هنوز بازی داریم. در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا باید بازی کنیم. پوکر قهرمانی لذتبخش است اما باید موفقیت هایمان را با تمرکز روی هر بازی که داریم ادامه دهیم.

برنامه ریزی شده حاشیه می سازند

مدافع سرخپوشان پایتخت ادامه داد: کاملا واضح و مشخص است که باز هم برنامه ریزی شده می خواهند برایمان حاشیه درست کنند. نباید توجهی داشته باشیم و نمی خواهیم روی نقطه فعلی بمانیم.

از امروز بازی با نساجی مهم ترین مساله است

سیدجلال افزود: از امروز تمرینات مان برای بازی با نساجی شروع می شود. حالا مهم ترین بازی و مساله تیم، دیدار با نساجی است. لیگ برتر هنوز تمام نشده است و باید با قدرت به کارمان ادامه دهیم.

اگر حامی داشتیم مشکل نداشتیم

وی راجع به شایعه حمایت های خاص از  پرسپولیس تاکید کرد: اگر حامی داشتیم وضع باشگاه اینگونه نبود. واقعا تیمی که حامی داشته باشد مشکل ندارد. مگر می شود کوهی از مشکلات روی هم باشد و باز هم به آنها اضافه شود! باز هم می گویم که دوباره برنامه ریزی هایشان برای ایجاد حاشیه در پرسپولیس آغاز شده است.

آخرین وضعیت هفت بازیکن شاکی

سیدجلال درباره عدم وصول مطالبات هفت بازیکن پرسپولیس که از سال گذشته طلب داشته اند گفت: روی صحبت های من خودم و شش بازیکن طلبکار نیست. همه مشکل داریم. بشار رسن و رادو با ما تمرین می کنند اما پول نگرفته اند. باشگاه به آنها هم بدهکار است. برانکو و دستیارانش پول نگرفته اند. کالدرون و کمک هایش هم همینطور. هر روز هم به این پرونده ها اضافه می شود. چرا وقتی می توانستیم این پول ها را پرداخت کنیم انجام نشد. واقعا چرا باید پرسپولیس در چنین مواقعی تنها باشد.

مدافع پرسپولیس یادآور شد: در نیم فصل هم همین صحبت ها را کردم اما نه تنها مشکلی حل نشد بلکه به پرونده ها هم اضافه شد. امیدوارم واقعا این مشکلات حل شود چون می‌تواند خطرساز باشد.

جام حذفی و لیگ قهرمانان خیلی مهم است

وی در بخش پایانی گفتگویش درباره حضور پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی و همچنین ادامه بازی های لیگ قهرمانان آسیا بصورت متمرکز در کشور قطر تاکید کرد: کار خیلی سختی داریم. واقعا فرصتی برای استراحت نیست و باید با تمام توان به این مسابقات برویم. بازی در جام حذفی اندازه لیگ برتر اهمیت دارد. فرصت کوچکترین اشتباه را هم نداریم.

کاپیتان پرسپولیس گفت: بازی در لیگ قهرمانان آسیا اهمیت بسیار زیادی دارد. با توجه به تصمیم گیری های صورت گرفته برای این بازی ها باید در آب و هوای قطر بازی کنیم و هوادارانمان را هم نخواهیم داشت. با این حال برای همین طرفدارانمان هم که شده با تمام وجود بازی خواهیم کرد تا آنها را باز هم خوشحال کنیم.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: