پنهان‌کاری خطرناک در باشگاه پرسپولیس | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۵:۰۹ - ۰۸ مرداد ۱۳۹۹
باشگاه پرسپولیس در تلاش است طلب برانکو ایوانکوویچ را تا قبل از ۱۶ مرداد ماه پرداخت کند تا با محکومیت جدید روبرو نشود اما یک پنهان کاری می تواند تبعات سنگینی داشته باشد.

برانکو ایوانکوویچ

رویداد۲۴ باشگاه پرسپولیس پس از صدور حکم فیفا مبنی بر پرداخت مبلغ یک میلیون و پنجاه هزار یورو به همراه پنج درصد از این پول به برانکو ایوانکوویچ بابت مطالبات سرمربی پیشین خود اقدام به ارسال مدارک این پرونده به دادگاه عالی ورزش کرد تا خیال خود بابت تاخیر در تسویه با وی را راحت کند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس در حالی مدارک خود مبنی بر اعاده دادرسی در دادگاه CAS در قبال پرونده سرمربی پیشین این تیم را ارسال کرده اند که این نهاد بین المللی تاکنون ایرادات فراوانی نسبت به نحوه ارسال آن گرفته است.

ایرادات شکلی در دفاعیه پرسپولیس مدام تکرار می شود تا سرخپوشان باختن در پرونده برانکو را با حضور قاضیان دادگاه عالی ورزش مجددا تجربه نکنند.

مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفته همچون سکوت رسانه ای چند ماه اخیر خود این موضوع را نیز محرمانه پیگیری کند تا بدون شفاف‌سازی در قبال رسیدگی به این پرونده مهم برای تیمی که به تازگی رکورد پوکر قهرمانی در لیگ برتر را زده است، پول برانکو را طبق آخرین نامه فیفا قبل از ۱۶ مرداد پرداخت کند تا کار به صدور حکم انضباطی نکشد.


بشیتر بخوانید: پیشنهاد پرسپولیس به برانکو چه بود که رد شد؟


رسول پناه تمام پرداختی به بازیکنان تیم را به بعد از رسیدگی فوری به پرونده برانکو موکول کرده است تا بتواند به نحوی مدیریت اقتصادی لازم را داشته باشد. او در حالی خبر از پرداخت تمام مبلغ بدهی باشگاه به برانکو تا ۱۶ مرداد می دهد که بخش حقوقی پرسپولیس مدعی است پرونده را به دادگاه CAS فرستاده که طبق آن فیفا نباید اقدام به تعیین ضرب الاجل برای پرسپولیس می کرد.

نا هماهنگی در ارکان مدیریتی پرسپولیس و عدم شفاف سازی رسول پناه می تواند آثار مخربی را برای این تیم به همراه داشته باشد. یکی از مهم ترین تبعات محکومیت احتمالی این باشگاه در صورت عدم تسویه با برانکو می تواند با محرومیت از سه پنجره نقل و انتقالاتی تا کسر امتیاز مواجه شود.

پرونده ای سنگین برای تیمی که می تواند کام شیرین هوادارانش بابت تکرار چهار باره قهرمانی را با سکوت ترسناک مسئولان اجرایی و حقوقی باشگاه تلخ کند.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: