تاریخ انتشار: ۱۵:۵۸ - ۰۸ مرداد ۱۳۹۹
دنیای ورزش تورنتو نوشت: بشار رسن هافبک بازیساز پرسپولیس از این تیم طلب دارد و در حالی که قراردادش با سرخپوشان در آستانه اتمام است، چند پیشنهاد خوب ایرانی دارد.

رقم قرارداد بازیکنان پرسپولیس

رویداد۲۴ در شرایطی که تکلیف ماندن یا رفتن بشار رسن از پرسپولیس مشخص نشده، یک باشگاه متمول و شهرستانی لیگ برتری که جزو مدعیان اصلی کسب سهمیه است، با پیشنهادی ۸ میلیارد تومانی باب مذاکره با هافبک عراقی سرخپوشان را باز کرده تا بتواند این بازیکن را به لیست خود اضافه کند. نکته مهم درباره این پیشنهاد، دلاری بودن آن است که شاید باعث وسوسه شدن هافبک عراقی پرسپولیس شود.

احتمالا اولین گزینه‌ای که به ذهن می‌رسد، سپاهان است. تیمی که دیروز خبر پیشنهادش به رسن تیتر یک روزنامه ها بود منتهی سخنگوی این باشگاه دیروز ارائه هر گونه پیشنهاد به رسن را تکذیب و اعلام کرد تا زمانی که فصل نقل و انتقالات شروع نشود، سپاهان با هیچ بازیکنی صحبت نخواهد کرد. تیم دیگری که می‌تواند مشتری رسن باشد، تراکتور است به خصوص آنکه گفته می‌شود این تیم با ستاره‌های بزرگش قرارداد دلاری بسته و مشکلی بابت پرداخت دلاری ندارد.


بیشتر بخوانید: دردسر ۱۰ میلیاردی پرسپولیس برای تمدید قرارداد بشاررسن


شهرخودرو هم دیگر تیم شهرستانی و ثروتمندی است که می‌تواند مشتری بشار باشد به خصوص آنکه این تیم هم مثل تراکتور و سپاهان، مدعی کسب سهمیه لیگ قهرمانان است منتهی بعید است مالک باشگاه شهرخودرو حاضر شود چنین پولی را فقط برای یک بازیکن هزینه کند و کلا فرهاد حمیداوی مدعی است که قراردادهایی که با بازیکنان می‌بندد، کاملا منطقی است.

این وسط البته این شایعه هم مطرح شده که تیم مس کرمان که به احتمال زیاد لیگ برتری خواهد شد، قصد دارد برای فصل بعد تیمی رویایی ببندد و بعد از مطرح شدن نام امیر قلعه‌نویی برای هدایت این تیم، حالا از بشار رسن به عنوان یکی از اهداف بزرگ این تیم کرمانی نام برده شده است.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: