تاریخ انتشار: ۱۳:۳۳ - ۱۰ مرداد ۱۳۹۹
باشگاه پرسپولیس با اختلافات داخلی زیادی مواجه شده که یکی یکی در حال رسانه‌ای شدن است.
پرسپولیس
رویداد۲۴ باشگاه پرسپولیس روز چهارشنبه (دو روز پیش) با ارسال ایمیلی به گابریل کالدرون و برانکو ایوانکوویچ مربیان پیشین سرخپوشان از آن‌ها دعوت کرد تا میهمان ویژه جشن بزرگی که این باشگاه برای چهارمین قهرمانی پی در پی خود در لیگ برتر تدارک دیده است، باشند. اقدامی که بدون مشورت با گل‌محمدی اتفاق افتاد و همین مسئله باعث شد او خیلی زود در صفحه اینستاگرامش به این قضیه واکنش نشان دهد.

گل‌محمدی در پیامی خطاب به مدیران تیمش نوشت: «شما طلب این مربیان را تا پنجره نقل‌وانتقالات از سوی فیفا بسته نشده پرداخت کنید، دعوت آن‌ها به جشن، پیشکش».

چنین واکنشی از سوی گل‌محمدی باعث شد برخی مدعی شوند که او از دعوت برانکو و کالدرون اصلاً خوشحال نشده است، اگرچه یحیی با هوشیاری در این پیام خود سعی کرد بیشتر از بسته نشدن پنجره نقل‌وانتقالات تیمش ابراز نگرانی کند.

اما آنچه در این پیام گل‌محمدی واضح و روشن است، اختلاف پنهان او با مدیران باشگاه پرسپولیس است که با این اقدام یحیی کاملاً علنی شد. پیش از این تعدادی از بازیکنان اصلی پرسپولیس نیز با مهدی رسول‌پناه به خاطر مسائل مالی به اختلاف خورده و دلخوری خود بابت این قضیه را رسانه‌ای کرده بودند و پیام اخیر گل‌محمدی هم نشان داد او در اتفاقات رخ داده به حمایت از شاگردانش پرداخته است.

بیشتر بخوانید: شش امتیاز از پرسپولیس کم می‌شود؟
به نظر می‌آید اوضاع در پرسپولیس چندان مساعد نیست و کشانده شدن اختلاف بین مدیریت و کادر فنی این تیم به رسانه‌ها خیلی نمی‌تواند به سود این تیم که در شهریور ماه باید بازی‌های سخت خود در لیگ قهرمانان را انجام دهد، باشد.

شاید بهتر بود گل‌محمدی در این ماجرا سیاست بیشتری به خرج می‌داد و واکنش خود به دعوت از کالدرون و برانکو به جشن قهرمانی تیمش را خیلی سریع رسانه‌ای نمی‌کرد. هنوز از ذهن خیلی از هواداران پرسپولیس نرفته است که برانکو در بدترین روز‌های مالی تیمش هیچ‌گاه در رسانه‌ها علیه مدیریت باشگاه خود موضع‌گیری نکرده و اختلافش را به این شکل عملی نمی‌کرد.

اگرچه مدیران باشگاه پرسپولیس نیز مشخص نیست وقتی دستمزد مربیان خارجی خود را پرداخت نکرده و آن‌ها را وادار به شکایت به فیفا کرده‌اند با چه رویی برای آن‌ها دعوت‌نامه برای شرکت در پوکر قهرمانی فرستاده‌اند، آنهم در شرایطی که شکایت ۱۳۰۰ صفحه‌ای هم علیه برانکو تنظیم کرده و به دادگاه CAS فرستادند.

شواهد امر نشان می‌دهد که اختلاف علنی شده بین تعدادی از بازیکنان اصلی پرسپولیس و سرمربی این تیم با مدیریت باشگاه به زودی حواشی جدیدتری را برای این باشگاه به همراه خواهد داشت.
منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: