تاریخ انتشار: ۱۵:۱۷ - ۱۰ مرداد ۱۳۹۹
پیشکسوت باشگاه استقلال تهران گفت: تقابل دو تیم پر سابقه و قطب‌های فوتبال ایران می‌توان به ما ثابت کند که دیدار جذابی را خواهیم دید و یکی از بهترین بازی‌های فصل را فردا (شنبه) می‌توانیم تماشا کنیم.
استقلال-سپاهان
رویداد۲۴ صادق ورمزیار درباره دیدار تعیین کننده استقلال و سپاهان اظهار کرد: علاوه بر حساس بودن و بازی دو تیم صدرجدولی برای کسب مقام دوم، دیداری سخت و خوبی شاهد خواهیم بود و یکی از بهترین بازی‌های فصل را فردا (شنبه) می‌توانیم تماشا کنیم. تقابل دو تیم پر سابقه و قطب‌های فوتبال ایران می‌توان به ما ثابت کند که دیدار جذابی را خواهیم دید. استقلالی‌ها روند خیلی خوبی را بعد از شروع دوباره لیگ پیش گرفت.

او ادامه داد: خط جلوی استقلال با بازیکنانی مثل قایدی، دیاباته، اسماعیلی و مطهری یکی از بهترین خط حمله‌های لیگ را تشکیل می‌دهد و خط هافبک استقلالی‌ها جان دار و خوب است. مشکلی که استقلال دارد در خط دفاعی آن هاست و در این قسمت کمی مشکل دارند. در مقابل سپاهانی‌ها یکی از بهترین تیم هاست و در وسط زمین مهدی کیانی و امید نورافکن را دارد و در خط حمله استنلی کی روش و محمد محبی و در سمت راست محمدرضا حسینی و چپ سعید آقایی از بازیکنان با کیفیت این تیم هستند.

بیشتر بخوانید: هشدار به استقلالی ها برای دیدار با سپاهان/ مجیدی باید چه کند؟
پیشکسوت باشگاه استقلال تهران اضافه کرد: قلعه نویی هم چند سال است در اصفهان کار می‌کند و هر کجا که باشد تیم خیلی خوبی را درست می‌کند و تیم هایش همیشه درخشیده اند و امیدوارم این بازی نتیجه خوبی داشته باشد تا مردم از دیدنش لذت ببرند. حضور قلعه نویی و مثل او محمود فکری که استقلالی هستند کیفیت لیگ را بالا می‌برند و برای تیم خودشان تلاش خواهند کرد. ان‌شاءالله بازی خوبی را از دو تیم خواهیم دید.

او با بیان این که فکر نمی‌کند حساسیت بازی چندان روی کیفیت دو تیم تاثیر بگذارد، گفت: بازیکنان آنقدر حرفه‌ای و کارکشته هستند که این حساسیت‌ها از کیفیت بازی آن‌ها کم نکند.
منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، استقلال ، سپاهان
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: