پشت پرده حمایت پرسپولیسی‌ها از یحیی؛ پای پیشنهاد ١٠ میلیاردی در میان است؟ | رویداد24
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۰ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۹
یحیی گل محمدی با توجه با باقی ماندن یک‌سال از قراردادش دوست دارد سال آینده هم در پرسپولیس مربیگری کند ولی به شرطی که باشگاه شرایط لازم را فراهم کند.

یحیی گل محمدی

رویداد۲۴ بعد از قطعی شدن قهرمانی سرخپوشان، باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب اعلام کرد برای جشن قهرمانی قصد دارد از برانکو ایوانکوویچ و گابریل کالدرون سرمربیان سابق خود دعوت کند تا به تهران بیایند و به نوعی از آن‌ها تقدیر کند.

بعد از انتشار این خبر یحیی به سیم آخر زد و با انتشار استوری و با لحنی تند خطاب به باشگاه و مدیرانش نوشت به جای این شومن‌بازی‌ها پول برانکو و کالدرون را بدهید تا امتیازی از پرسپولیس کم و پنجره‌های نقل و انتقالاتی بسته نشود.

یحیی که قبلاً سر مسائل مالی انتقادات ریزی از مدیریت باشگاه کرده بود این بار شمشیر را از رو بست و ناراحتی اش را به تندترین حالت ممکن بروز داد. طولی نکشید که بازیکنان پرسپولیس هم پشت سرمربی تیم‌شان درآمدند و با گذاشتن استوری‌های مشترک از یحیی حمایت کردند.

بازیکنان پرسپولیس برخلاف کالدرون ارتباط بسیار خوبی با یحیی دارند و این ارتباط خوب را می‌شود در حمایت‌شان به وضوح دید، اما به غیر از این رابطه دوستانه بازیکنان با گل‌محمدی گذاشتن استوری مشترک از سوی بازیکنان یک پشت پرده جالب دارد. ماجرا مربوط به پیشنهاد ١٠ میلیاردی یکی از تیم‌های متمول شهرستانی به یحیی می‌شود که حسابی بازیکنان پرسپولیس را نگران کرده است.


بیشتر بخوانید: بی‌اطلاعی باشگاه پرسپولیس و یحیی گل محمدی از پیشنهاد خارجی


گویا این تیم شهرستانی که طی چند فصل اخیر با وجود هزینه‌های زیاد و ریخت و پاش‌های فراوان نتوانسته توفیقی به دست بیاورد این بار به سراغ مربی تیم قهرمان آمده و به یحیی پیشنهاد بسیار خوبی به لحاظ مالی داده ولی یحیی هیچ پاسخی به این پیشنهاد نداده است. یحیی نمی‌خواهد در آستانه دیدار‌های جام‌حذفی و لیگ قهرمانان آسیا تمرکزش را از دست بدهد.

به همین خاطر با وجود گله‌مند بودن از باشگاه نمی‌خواهد به پیشنهاد‌های رسیده فکر کند. گفتنی است خود یحیی با توجه با باقی ماندن یک‌سال از قراردادش و نتایج فوق العاده‌ای که با پرسپولیس گرفته دوست دارد سال آینده هم در پرسپولیس مربیگری کند ولی به شرطی که باشگاه شرایط لازم را فراهم کند.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: