قلعه‌نویی بازیکن پرحاشیه تیمش را اخراج کرد | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۴:۴۱ - ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان سعید آقایی مدافع چپ‌پای تیم و البته پرحاشیه تیمش را کنار گذاشت.

امیر قلعه‌نویی

رویداد۲۴ تیم فوتبال سپاهان که دچار افت فاحشی در دوران پسا کرونا شده است این روز‌های با حواشی داخلی زیادی دست و پنجه نرم می‌کند.

شکست تلخ سپاهان مقابل استقلال باعث شد که شانس این تیم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان کم شود و این اتفاق در حالی رخ داد که امیر قلعه‌نویی نیز شرایط روحی و روانی خوبی ندارد.

سرمربی سپاهان که در استفاده از شایان مصلح در بازی با استقلال نیز مورد انتقاد قرار گرفته در یک اقدام قابل توجه سعید آقایی دیگر مدافع چپ‌پای تیمش را کنار گذاشت.

عملکرد ضعیف این بازیکن در تمرینات و بازی‌های پسا کرونای سپاهان  و همچنین حاشیه‌های زیاد او باعث شده که قلعه‌نویی چنین تصمیمی را در آستانه بازی حساس تیمش مقابل استقلال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی  (۲۰ مرداد ماه جاری) بگیرد.


بیشتر بخوانید: بیانیه عجیب باشگاه سپاهان خطاب به استقلال و تهدید به افشاگری!


البته قلعه‌نویی در بازی برگشت مقابل استقلال در لیگ هم از سعید آقایی حتی در لیست ۱۸ نفره استفاده نکرد و در حال حاضر نیز این بازیکن شانسی برای بازی با نساجی مازندران که روز پنجشنبه این هفته برگزار خواهد شد، ندارد.

قلعه‌نویی در نیم فصل هم آقایی را در لیست مازاد باشگاهش قرار داده بود اما باشگاهی حاضر به جذب وی نشد تا او همچنان در اصفهان ماندنی شود.

منبع: آنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: