تاریخ انتشار: ۱۴:۲۰ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران گفت: بر اساس تازه‌ترین آمار موجود، بیش از ۹۰ درصد دستگاه‌های خودگران، کاملا خودکفا شده اند.
خودگردان‌های بانک ملی
رویداد۲۴ مسعود خاتونی با بیان این که «خودگران» باید بتواند بدون نیاز به مراجعه متصدی، خدمات کافی به مشتریان ارائه کند، افزود: استقبال گسترده مشتریان از این دستگاه باعث شده است که میزان قابل توجهی از عملیات واریز و برداشت وجوه نقد از این طریق انجام شود.

او ادامه داد: آن طور که اطلاعات موجود در دوره زمانی اخیر نشان می‌دهد بیش از ۹۰ درصد دستگاه‌های خودگران بانک ملی ایران نیازی به پول گذاری نداشته و این نیاز با پول گذاری مشتریان در عملیات واریز وجه نقد برآورده شده است.

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با اشاره به این که اکنون حدود ۹۰۰ دستگاه «خودگردان» بانک ملی ایران در کشور نصب شده است، خاطرنشان کرد: شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های عملیات بانکی حضوری در شعب باعث شد خودگردان به خوبی دیده شده و خدمات منحصر به فرد آن به مشتریان شناسانده شود.

«خودگردان» از تازه‌ترین دستاورد‌های بانک ملی ایران است که علاوه بر همه خدمات معمول قابل ارائه بر روی دستگاه‌های خودپرداز، عملیات دریافت وجه نقد و واریز آنی به حساب مشتریان این بانک را نیز انجام می‌دهد.

خدمات «خودگردان» به صورت ۲۴ ساعته است و در هر تراکنش حداکثر ۱۵۰ برگه اسکناس یا ایران چک را دریافت می‌کند.
 
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: