تاریخ انتشار: ۲۱:۳۸ - ۰۳ شهريور ۱۳۹۹
مجمع ملی حزب جمهوری‌خواه آمریکا رسماً دونالد ترامپ رئیس‌جمهور کنونی این کشور را به عنوان نامزد این حزب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا معرفی کرد.

نامزدی ترامپ در انتخابات آمریکارویداد۲۴ به نقل از آسوشیتد پرس، مجمع ملی حزب جمهوری‌خواه آمریکا صبح روز دوشنبه به وقت محلی دونالد ترامپ رئیس‌جمهور فعلی این کشور را رسماً به‌عنوان نامزد این حزب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که سوم نوامبر [13 آبان] برگزار می‌شود، برگزید.

«مایک پنس» معاون دونالد ترامپ در مراسم معرفی نامزد حزب جمهوری‌خواه برای انتخابات سوم نوامبر ضمن تمجید از آنچه «تلاش‌های دولت ترامپ برای دستیابی به توافقات تجاری بهتر، تأیید قضات محافظه‌کار و کاهش مالیات‌ها» خواند، اظهار داشت: «انتخاب [بهترین فرد] هیچ‌گاه به اندازه انتخابات کنونی واضح نبوده و منافع این انتخاب نیز هرگز به این اندازه نبوده است.»


بیشتر بخوانید: بایدن: ترامپ را مقصر بحران کرونا نمی‌دانم


وی افزود: «آقایان و خانم‌های حاضر در مجمع ملی حزب جمهوری خواه، کار شروع شده است. حالا وقتش است. این لحظه‌ای است که یکایک ما باید هر آنچه در توان داریم انجام دهیم تا این رئیس‌جمهور برای 4 سال دیگر انتخاب شود.»

دونالد ترامپ در حالی خود را برای رقابت با «جو بایدن» معاون رئیس‌جمهور سابق آمریکا آماده می‌کند که نظرسنجی‌ها از برتری نسبی این رقیب دموکرات بر وی حکایت دارند.

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: