کاهش ۵ تا ۱۲ میلیونی قیمت خودرو در بازار/ مردم مراقب قیمت‌های کاذب باشند | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۴:۱۵ - ۲۲ شهريور ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
اتحادیه فروشندگان خودرو:
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو با بیان اینکه همچنان قیمت‌های انواع خودرو کاذب بوده و مردم نباید تحت تاثیر قیمت‌ها قرار بگیرند، گفت: در حال حاضر قیمت انواع خودروها ۵ تا ۱۲ میلیون تومان کاهش یافته است.

قیمت خودرو

رویداد۲۴ سعید موتمنی با اشاره به اینکه با آغاز مرحله جدید فروش فوری خودروها توسط شرکت‌های خودروساز روند افزایش قیمت‌ها در بازار خودرو کاهش پیدا خواهد کرد، گفت: از سه شنبه هفته گذشته تا امروز قیمت انواع خودروهای داخلی 5تا12 میلیون کاهش پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه البته همچنان قیمت‌ها کاذب بوده و مردم نباید تحت تاثیر قیمت‌ها قرار بگیرند، افزود: به هیچ عنوان مردم تحت تاثیر قیمت‌های کاذب بازار قرار نگیرند پیش‌بینی ما این است فروش‌های فوری خودرو در هفته‌های آینده باعث می‌شود تا قیمت‌های کاذب خودرو در بازار کاهش پیدا کند.


بیشتر بخوانید: شرایط جدید پیش‌فروش خودرو اعلام شد


رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو تصریح کرد: بازار خرید و فروش همچنان راکد است اما در قالب آگهی در فضای مجازی قیمت‌های کاذبی برای خودروها عنوان می‌شود که مردم باید مراقب این موضوع باشند. دلیلی برای افزایش خودرو آنهم به صورت غیر منطقی وجود ندارد.

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
آذربایجانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۲
0
1
مردم اونقدرها هم که فکر میکنید ساده نیستند اونها خوب میدونند گران شدن کالاها و مخصوصا خودرو طی چندین چرخه متوالی انجام میشه بصورت پلکانی و در هر بار مثلا 10 میلیون الی 15 میلیون گران میشه و برای جنبه روانی بار گرانی در هر دوره 2 الی 5 میلیون ارزانتر میشه و اینچنین به مردم القا میشه که خودرو ارزانتر شد بله این یک روش روانشانسی شده برای تحمیل گرانی به مردمه ولی خب قدیمی و نخ نما شده
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: