تاریخ انتشار: ۲۱:۱۵ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۹
عمران خان:

اگر تمام دنیا اسرائیل را به رسمیت بشناسند، اسلام‌آباد این کار را نمی‌کند/ هرگز تصمیمی مغایر با خواسته‌های ملت فلسطین نخواهیم گرفت

عمران خان نخست وزیر پاکستان در واکنش به عادی‌سازی روابط بحرین با اسرائیل پس از امارات در گفتگویی با شبکه پاکستانی «۹۲» گفت: اگر تمام دنیا بخواهند اسرائیل را به رسمیت بشناسند، اسلام‌آباد این کار را نمی‌کند و هرگز تصمیمی مغایر با خواسته‌های ملت فلسطین نخواهد گرفت.

اگر تمام دنیا اسرائیل را به رسمیت بشناسند، اسلام‌آباد این کار را نمی‌کند/ هرگز تصمیمی مغایر با خواسته‌های ملت فلسطین نخواهیم گرفترویداد۲۴ نخست وزیر پاکستان اعلام کرد: اگر تمام دنیا بخواهند اسرائیل را به رسمیت بشناسند، اسلام‌آباد این کار را نمی‌کند و هرگز تصمیمی مغایر با خواسته‌های ملت فلسطین نخواهد گرفت.

عمران خان نخست وزیر پاکستان در واکنش به عادی‌سازی روابط بحرین با رژیم صهیونیستی پس از امارات در گفتگویی با شبکه پاکستانی «۹۲» گفت: اگر تمام دنیا بخواهند اسرائیل را به رسمیت بشناسند، اسلام‌آباد این کار را نمی‌کند و هرگز تصمیمی مغایر با خواسته‌های ملت فلسطین نخواهد گرفت.

نخست وزیر پاکستان تاکید کرد: ما هیچ مصالحه‌ای روی اصول اساسی خود مبنی بر حمایت از فلسطین و آزادی این کشور نخواهیم کرد، ما حامی فلسطینی‌ها خواهیم بود مطابق آنچه محمدعلی جناح بنیانگذار پاکستان از خود باقی گذاشت و این موضع همیشگی پاکستان خواهد بود.


بیشتر بخوانید: پمپئو: اسرائیل نه، عامل بی‌ثباتی، ایران است!


وی اظهار داشت: تا زمانی که راهکار عادلانه برای حل مسئله فلسطین اجرا نشود، هرگونه به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی منتفی است. وقتی طرف‌های اصلی فلسطین سازش با صهیونیست‌ها را قبول ندارند ما چطور می‌توانیم آن را بپذیریم.

منبع: مهر
خبر های مرتبط
برچسب ها: عمران خان ، اسرائیل
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: