امروز و فردا در کدام استان‌ها باران می‌بارد؟ | رویداد24
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۲ - ۳۰ شهريور ۱۳۹۹
یک کارشناس سازمان هواشناسی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی سراسر کشور پرداخت.

اخبار هواشناسی

رویداد۲۴ کبری رفیعی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی سراسر کشور پرداخت و گفت: طی ۲۴ ساعت آینده برای استان‌های اردبیل، گیلان و غرب مازندران بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید را پیش‌بینی می‌کنیم.

وی ادامه داد: فردا دوشنبه ادامه بارش‌ها را در غرب گیلان، شمال خراسان شمالی و شمال آذربایجان شرقی خواهیم داشت.

این کارشناس سازمان هواشناسی تصریح کرد: روز سه‌شنبه برای شمال استان‌های آذربایجان شرقی و غربی و اردبیل بارش‌های پراکنده‌ای رخ می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: در روز‌های پایانی هفته به ویژه چهارشنبه و پنج شنبه به ویژه در ارتفاعات البرز مرکزی و مازندران بارش خفیف و پراکنده را پیش‌بینی می‌کنیم و در سایر مناطق کشور جوی آرام و پایدار را خواهیم داشت.


بیشتر بخوانید: هوای این مناطق ایران سرد می‌شود


رفیعی تصریح کرد: طی روز‌های یکشنبه و چهارشنبه در استان‌های ایلام و خوزستان وزش باد‌های شدید رخ می‌دهد، همچنین طی سه روز آینده همین شرایط را در نوار شرقی کشور خواهیم داشت.

این کارشناس سازمان هواشناسی تصریح کرد: امروز بخش‌های شمالی خلیج فارس و در روز‌های یکشنبه و دوشنبه دریای خزر مواج و متلاطم خواهد بود.

رفیعی خاطرنشان کرد: تهران امروز با آسمانی صاف تا قسمتی ابری همراه با وزش باد روبه‌رو است و حداکثر دما ۳۲ درجه سانتیگراد و حداقل دما ۲۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

منبع: میزان
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: