تاریخ انتشار: ۱۱:۳۹ - ۰۱ مهر ۱۳۹۹
کارشناسان و دست اندرکاران فوتبال اعتقاد دارند افزایش نرخ تورم و دلار، بازیکنان ایرانی را ترغیب به حضور در لیگ‌های خارجی کرده و ظاهرا وسواس چندانی هم در این زمینه وجود ندارد.
 لژیونر‌های ایرانی
رویداد۲۴ چند روز پیش مصاحبه‌ای قابل تامل از آرش برهانی خواندیم. مهاجم سابق استقلال گفته بود وقتی خودش فوتبال بازی می‌کرد با پول یک فصل قراردادش می‌توانست خانه‌ای در بالای شهر و ماشین مدل بالا تهیه کند، اما با قرارداد‌های امروز، شاید یک بازیکن بتواند یک خودرو خوب بخرد.

امیر قلعه‌نویی هم در مصاحبه‌ای تاکید کرده بود این روز‌ها بازیکنی که ۵۰۰ میلیون می‌ارزید توقع بستن قرارداد چند میلیاردی دارد.

کارشناسان و دست اندرکاران فوتبال اعتقاد دارند افزایش نرخ تورم و دلار، بازیکنان ایرانی را ترغیب به حضور در لیگ‌های خارجی کرده و ظاهرا وسواس چندانی هم دراین زمینه وجود ندارد. مسئله فقط این است که بازیکنان قرارداد‌های دلاری منعقد کنند تا نرخ تورم در ایران را به هر نحوی شده دور بزنند.

بیشتر بخوانید: دستمزد نجومی رضاییان در الدحیل
حالا شنیده می‌شود مقصد جدید تعدادی از بازیکنان ایرانی یک لیگ ناآشناست؛ هندوستان! در این باره گفته می‌شود لیگ هند با سرمایه‌گذاری مناسب، قصد دارد تعدادی از بازیکنان ایرانی را به خدمت بگیرد. از آنجا که قرارداد‌ها هم دلاری است، در نتیجه برای بازیکنانی که شانس چندانی برای حضور در لیگ‌های حوزه خلیج فارس ندارند، بد مقصدی هم محسوب نمی‌شود!

به زودی در این راستا خبر‌هایی خواهیم شنید و اگر در جایی خواندید بازیکنان ایرانی به لیگ هند رفته‌اند زیاد تعجب نکنید.
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، لژیونر ، فوتبال
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: