تاریخ انتشار: ۱۲:۲۶ - ۰۲ مهر ۱۳۹۹
شاهرخ بیانی:
کاپیتان پیشین استقلال با بیان اینکه نامجومطلق ریسک بزرگی کرد که سرمربیگری استقلال را در لیگ قهرمانان به عهده گرفت، گفت: آبی پوشان به یک سرمربی بزرگ نیاز دارند تا بتوانند موفق باشند.
استقلال
رویداد۲۴شاهرخ بیانی در مورد حریف روز چهارشنبه استقلال یعنی الاهلی گفت: این تیم امتیازات لازم را جمع کرده و صعودش به مرحله بعدی قطعی شده است. همین موضوع می‌تواند به استقلال کمک کند، زیرا الاهلی استرس نخواهد داشت و شاید هم به چند بازیکن اصلی خود استراحت دهد تا آماده مرحله حذفی باشند. استقلال اگر می‌خواهد در این دیدار برنده باشد باید یک فوتبال با حوصله، منطقی و غیرعجولانه را انجام دهد. به طور حتم آبی پوشان می‌توانند به الاهلی گل بزنند، اما نباید احساسی عمل کنند و باید مراقب ضدحمله‌های حریف هم باشند و بی محابا به سمت دروازه الاهلی یورش نبرند.

وی ادامه داد: این بازی، بازی سرنوشت است. همه چیز دستِ خود استقلال است. اگر عملکرد منطقی داشته باشد به طور حتم به دور بعد صعود می‌کند و اگر بخواهد احساسی عمل کند، مطمئنا حذف خواهد شد.

بیشتر بخوانید: اتفاق عجیب برای سعادتمند/ بازجویی در فرودگاه به‌دلیل همراه داشتن بیش از حد ارز
بیانی در پاسخ به این سئوال که مشکل بزرگ استقلال در این روز‌ها انتخاب سرمربی است و آیا نامجو مطلق می‌تواند سرمربی فصل آینده استقلال باشد، گفت: نامجومطلق در زمان بازیگری اش هم از لحاظ فنی بسیار خوب بود. او ریسک بزرگی کرد و شجاعت به خرج داد که هدایت استقلال را در این شرایط به عهده گرفت، اما باید بپذیریم تیمی مانند استقلال سرمربی بزرگ می‌خواهد. زمانی که رایکوف سرمربی استقلال بود، مرحوم پورحیدری دستیار او شد. بعد از رفتن رایکوف، جگیچ سرمربی شد که باز هم مرحوم پورحیدری دستیار او بود و وقتی که پورحیدری کاملا تجربه کسب کرد سال‌ها به عنوان سرمربی در استقلال فعالیت کرد.

کاپیتان پیشین استقلال ادامه داد: نامجو زحمات زیادی کشیده، اما اعتقاد دارم مدیریت باشگاه باید یک سرمربی بزرگ به استقلال بیاورد تا نامجو بتواند در کنار این سرمربی بزرگ، تجربه بیشتری کسب کند. محمود فکری نمونه بارز این تجربه است. او چندین سال در لیگ دسته یک مربیگری کرد، تجربه کسب کرد و حالا که به لیگ برتر آمده به جرأت می‌توان گفت جزو پنج مربی برتر لیگ نوزدهم بوده است، بنابراین امیدوارم مدیریت باشگاه بتواند با جذب یک سرمربی باتجربه و صاحب نام، استقلال را از این شرایط بیرون ببرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: من دلم برای هواداران می‌سوزد. امیدارم آن‌ها صبور باشند و اجازه دهند مدیریت باشگاه با آرامش کارش را انجام دهد. درست است که طرفداران استقلال در این چند سال رنج زیادی کشیده اند، اما مطمئن باشند با حمایت از تیمشان، فصل آینده پیروز و سربلند خواهند بود.
منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: