تاریخ انتشار: ۱۲:۴۹ - ۰۲ مهر ۱۳۹۹
علی کفاشیان :
علی کفاشیان رئیس سابق فدراسیون فوتبال امروز دست به افشاگری زده است.
کفاشیان
رویداد۲۴ رئیس سابق و نایب رئیس فعلی فدراسیون فوتبال امروز در گفتگو با روزنامه جام جم پشت پرده اتفاقات دیدار مهم ایران و قطر در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ را فاش کرد. او گفت یکی از مقامات گفته بود کی روش ایران را به قطر فروخته است. کفاشیان حتی فاش کرد همین فرد به یکی از مسئولان بلندپایه ورزش چنین اطلاعاتی داد تا او هم به کاپیتان تیم ملی یعنی جواد نکونام بگوید حواسشان باشد، چون کی روش ایران را فروخته است!

حالا کفاشیان اطلاعات جدیدتری هم در این باره می‌دهد. او می‌گوید: «وقتی چنین چیزی را به من گفتند، تعجب کردم. نکته دیگری که یادم رفت در این باره بگویم این بود؛ همان‌ها به من گفتند کی روش را در همان قطر برکنار کن! من گفتم مگر ما مربی داریم به جای کارلوس بگذاریم؟ دیدید که در نهایت موفق شدیم قطر را ببریم و بعد هم به جام جهانی برسیم.»

بیشتر بخوانید: وزیر ورزش: ورود مربی و بازیکن خارجی تا یک سال ممنوع است
کفاشیان ادامه می‌دهد: «همان موقع چند ماهی بود به کارلوس حقوق نداده بودیم، ولی با تمام وجود کار می‌کرد. کارلوس قبل از جام جهانی برزیل ۸ ماه از ما حقوق نگرفت، ولی کارش را کرد. من چیزی که در تیم اتفاق می‌افتاد را می‌دیدم و کاملا می‌فهمیدم با حرف‌هایی که می‌زنند کاملا متفاوت است. کی روش واقعا به ایران عرق و تعصب داشت. الان هم می‌گویم او یک حس قلبی به کشورمان داشت و هیچوقت دوست نداشت حتی با پول بیشتر تیم ملی را ترک کند.»


خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: