تاریخ انتشار: ۱۳:۰۳ - ۰۲ مهر ۱۳۹۹
یحیی گل محمدی:
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای اینکه بتوانیم سه امتیاز دیدار با شارجه را کسب کنیم و به مرحله بعد صعود کنیم باید تمرکز بالایی داشته باشیم چرا که دیدار سختی در پیش داریم.

یحیی گل محمدی

رویداد۲۴ یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از بازی پرسپولیس و الشارجه امارات در هفته ششسم رقابت های گروهC لیگ قهرمانان آسیا گفت:  بازی سخت و مهمی را پیش رو داریم که یکی از حساس ترین دیدارهای پرسپولیس به شمار می رود. این بازی می تواند به ما کمک کند تا در جام بمانیم. به همین خاطر با تمام وجود بازی می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: بازی جدی و باتمرکز بالا انجام می دهیم. تیم حریف با قدرت فراوان بازی می کند. اگر تمرکز نداشته باشیم به مشکل می خوریم. به همین خاطر با همه وجود بازی می کنیم تا سه امتیاز را بگیریم. بازیکنان پرسپولیس آماده این بازی هستند و از اهمیت آن باخبرند.

وی درباره پیش بینی خود از این دیدار گفت: فکر می کنم بازی فنی و خوبی را شاهد باشیم. امیدوارم اتفاق خوبی رقم بخورد و در نهایت سه امتیاز بازی برای ما باشد.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به دیدار رفت دو تیم که دو - دو به اتمام رسید گفت: من در صحبت هایم گفتم الشارجه یکی از تیم های خوب این بازی هاست. ما هم در گروهی قرار گرفتیم که همه تیم ها شانس خوبی دارند. نشان دادیم تیم خوبی هستیم. سه بازی خیلی خوب کردیم که دو تای آن را بردیم و یکی دیگر را بر حسب اتفاقات و اشتباهات داور باختیم.


بیشتر بخوانید: وضعیت مبهم دوبازیکن پرسپولیس برای دیدار با الشارجه


گل محمدی یادآور شد: در بازی رفت مقابل این تیم که میزبان بود بازی کردیم و نتیجه گرفتیم. آنچه از قوانین AFC می دانیم این است که بازی های رو در رو و گل های زده در خانه حریف تاثیرگذار و ملاک صعود بوده است. حالا چه اتفاقی افتاده که این قانون دوباره عوض شده است من نمی دانم.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: تیم های ایرانی در بازی های قبلی میهمان بودند و گل زدند. وقتی در امارات مقابل شارجه یک امتیاز گرفتیم و دو گل زدیم زحمت کشیدیم اما می گویند الان دیگر مهم نیست.

گل محمدی گفت: باید از باشگاه و فدراسیون فوتبال ایران سوال پرسید که چرا از حق باشگاه های ایرانی دفاع نشد. جای سوال دارد و خیلی راحت دارند حقمان را می گیرند.

گل محمدی درباره تاثیر اشتباهات داوری در بازی با الدحیل تصریح کرد: من مربی هستم و باید روی تیم تمرکز کنم. باشگاه باید واکنش نشان دهد متاسفانه باشگاه هم در این زمینه منفعل بود و واکنشی نداشت. وظیفه باشگاه است که از حق هواداران و مربی و بازیکنان تیم دفاع کند. وقتی عکس العملی روی این موضوع نیست حرف های من احتمالا تاثیری روی آن نداشته باشد.

سرمربی پرسپولیس درباره دو گل این تیم از روی نقظه پنالتی و ضربه آزاد مقابل التعاون و پاسخ به این سوال که آیا موقعیت های گل بیشتری را ایجاد می کنید افزود: انگیزه زیادی برای گرفتن سه امتیاز بازی داریم. بازی سراسر هجومی را شاهد خواهیم بود. از سمت دیگر تمرکز ما روی گل نخوردن باید باشد. برای بردن بازی خواهیم کرد و امیدوارم موقعیت های گل زیادی را ایجاد کنیم. 

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: