تاریخ انتشار: ۱۰:۳۹ - ۰۳ مهر ۱۳۹۹
جوکار:
رئیس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رزم حسینی در استانداری‌های کرمان و خراسان رضوی موفق عمل کرده است، گفت: علیرضا رزم حسینی وزیر پیشنهادی رییس جمهور برای وزارت صمت از نظر اجرایی فردی موفق بوده است.
وزیر صمت
رویداد۲۴ محمدصالح جوکار، با اشاره به معرفی رزم حسینی به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت، گفت: علیرضا رزم حسینی پیش از این در دولت تدبیر و امید استاندار کرمان و خراسان رضوی بودند و سوابق‌شان در این استانداری‌ها خوب بوده و از نظر من وی مدیر موفقی بوده است. ضمن اینکه ایشان خودش در بخش خصوصی بوده و حتما نوع مطلوبی از ارتباط با بخش خصوصی را در پیش خواهد گرفت.

رئیس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سوابق جنگ و جبهه وی اظهار داشت: خوشبختانه وزیر پیشنهادی صمت از نظر اجرایی هم فردی موفق بوده است. البته با توجه به شرایط نامطلوب بازار، ایشان باید برنامه‌هایشان را برای وزارت صنعت ارائه بدهد تا ببینیم برنامه‌شان برای کنترل بازار چیست و چگونه می‌خواهند روی این بخش تاثیر مثبت بگذارند.

بیشتر بخوانید: روحانی برای دفاع از وزیر صمت به مجلس می‌رود؟
وی خاطرنشان کرد: چیزی که واضح است اینکه جمیع نمایندگان نسبت به وی نظر مساعد دارند و فکر می‌کنم رزم حسینی بعد از ارائه برنامه‌هایش در روز رای اعتماد بدون مشکل وزیر شود.
منبع: ایلنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: