تاریخ انتشار: ۱۴:۱۷ - ۰۴ مهر ۱۳۹۹
پیشکسوت آبی‌ها:
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌پوشان پتانسیل حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را دارند.

لیگ قهرمانان آسیا

رویداد۲۴ محمد نوری پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره عملکرد آبی‌پوشان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت:‌ استقلال در بازی با الاهلی بسیار خوب و بی‌نقص بود. بازیکنان در تمام نقاط زمین هماهنگی و تمرکز لازم را داشتند و فعل خواستن را صرف کرد. ما دو نیمه خوب از استقلال دیدیم و بازیکنان استقلال توانستند کیفیت خوبی از خودشان نشان دهند.

او ادامه داد:‌ به نظر الان تمرکز لازم باید روی پاختاکور باشد. نباید این تیم را دست کم گرفت. حریف دوندگی خوبی دارد و از لحاظ بدنی کیفیت مناسبی دارد. استقلال اگر کیفیت بازی مقابل الاهلی را ارائه دهد،‌ می‌تواند پاختاکور را شکست دهد.

نوری افزود: بازی با پاختاکور بسیار فیزیکی است و هر تیمی که به لحاظ بدنی بهتر باشد، می‌تواند پیروزی را از آن خود کند. ما خط حمله بسیار خوبی داریم و هر لحظه می‌تواند برای حریف دردسر ایجاد کند. امیدوارم استقلال بتواند پاختاکور را شکست دهد تا در مرحله بعد در صورت برخورد با پرسپولیس بتوانیم یک داربی دیگر برگزار کنیم و این تیم را هم شکست دهیم.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره عملکرد سرمربی این تیم گفت: آقای نامجومطلق دارد زحمت می‌کشد و باید در این شرایط حمایت‌های لازم را انجام داد. ایشان کار شایسته‌ای انجام دادند که در این شرایط هدایت استقلال را پذیرفتند. باید بازی‌های بیشتری برگزار شود تا درباره عملکرد ایشان نظر داد اما ما از کادر فنی حمایت می‌کنیم چون ما داریم از نام استقلال حمایت می‌کنیم.


بیشتر بخوانید: اقدام عجیب مهاجم استقلال؛ بازگشت به تهران برای فسخ!


او تاکید کرد: استقلال اگر شرایط روحی و روانی خود را حفظ کند و تمرکز خود را نگه دارد، می‌تواند به فینال آسیا صعود کند. استقلال با توجه به اینکه اسکلت‌بندی تیمش حفظ شده است می‌تواند خود را به دیدار نهایی آسیا برساند.

نوری در پایان درباره گمانه‌زنی‌های مختلفی که در خصوص سرمربی آینده استقلال مطرح می‌شود، خاطرنشان کرد: به نظر من باید به خواست هوادار احترام گذاشت. اگر هوادار می‌گوید مربی خارجی یا ایرانی بیاورید،‌ باید انجام شود چون هوادار است که همیشه تیم را حمایت می‌کند. اگر می‌شود کسی مثل استراماچونی را به استقلال بیاورند،‌ باید اقدامات لازم در این خصوص انجام شود. در غیر این صورت باید فکر دیگری برای سرمربی آینده استقلال کرد.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: