تاریخ انتشار: ۱۰:۲۶ - ۰۵ مهر ۱۳۹۹
هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: می‌خواهم از استقلال جدا شوم بنابراین بهتر است هرچه سریع‌تر تیم جدیدم را انتخاب کرده و تمرینات با آن‌ها را آغاز کنم.

لیگ قهرمانان آسیا

رویداد۲۴ در حالی که استقلال همچنان درگیر رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بوده و امشب باید برای ماندن در این پیکار‌ها از سد پاختاکور ازبکستان بگذرد، علی دشتی همراه با پرواز کاروان شهرخودرو به تهران برگشت! اتفاقی عجیب که قاعدتاً در فوتبال حرفه‌ای دنیا نباید رخ بدهد ولی گاهی اوقات حتماً باید وقایعی را به چشم ببینیم تا ایمان بیاوریم که سطح مدیریت فوتبال ما و مدیریت حرفه‌ای فوتبال روز جهان چقدر متفاوت است!

خود دشتی در این رابطه روز گذشته طی گفت‌وگویی کوتاه گفت: برای استقلال و هوادارانش احترام زیادی قائلم. روز‌های بسیار خوبی را در این تیم بزرگ سپری کردم، اما ترجیح دادم به ایران برگردم، چون می‌خواهم از استقلال جدا شوم بنابراین بهتر است هرچه سریع‌تر تیم جدیدم را انتخاب کرده و تمرینات با آن‌ها را آغاز کنم.


بیشتر بخوانید: سرمربی پیشین آبی‌ها: مدیران استقلال دنبال سرمربی نباشند


نکته جالب توجه اینکه صبح روز جمعه شایعه شده بود شاید دشتی در فصل آینده برای همین شهرخودرو وارد میدان شود ولی خود این بازیکن و مدیران باشگاه مذکور این شایعه را تأیید نکردند.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: