تاریخ انتشار: ۱۹:۰۰ - ۰۵ مهر ۱۳۹۹
هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: صبح امروز جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال به صورت وبینار و با حضور تمامی اعضا برگزار و مصوب شد در صورت پیروزی تیم فوتبال استقلال در بازی امشب مقابل پاختاکور، مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان پاداش از سوی مدیرعامل به تیم پرداخت شود. امیدوارم آبی‌پوشان در بازی امشب هم بدرخشند و از این مرحله گذر کنند تا دل هواداران شاد شود.

جایزه نقدی برای برتری در مقابل پاختاکوررویداد۲۴ هیئت مدیره باشگاه استقلال مصوب کرد در صورت برتری تیم فوتبال این باشگاه مقابل پاختاکور ازبکستان پاداشی ۶۰۰ میلیونی به شاگردان مجید نامجومطلق پرداخت شود.

اسماعیل خلیل‌زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در گفت‌وگو با سایت رسمی این باشگاه، گفت: قبل از هر چیز جا دارد پیروزی تیم استقلال را در بازی مقابل الاهلی عربستان تبریک بگویم و این برد را تقدیم هواداران استقلال می‌کنم.


بیشتر بخوانید: ادعای AFC: ژاوی می‌خواهد از پرسپولیس انتقام بگیرد


وی ادامه داد: صبح امروز جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال به صورت وبینار و با حضور تمامی اعضا برگزار و مصوب شد در صورت پیروزی تیم فوتبال استقلال در بازی امشب مقابل پاختاکور، مبلغ 600 میلیون تومان پاداش از سوی مدیرعامل به تیم پرداخت شود. امیدوارم آبی‌پوشان در بازی امشب هم بدرخشند و از این مرحله گذر کنند تا دل هواداران شاد شود.

تیم فوتبال استقلال از ساعت 21:15 امشب در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا در ورزشگاه الجنوب دوحه قطر به مصاف پاختاکور ازبکستان می‌رود.

منبع: تسنیم
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: