تاریخ انتشار: ۱۲:۱۶ - ۰۸ مهر ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
مدیر تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس برای خودش و صعود به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کند و می‌جنگد. فوتبال جای انتقام نیست و پاختاکور هم تیم منظم و خوبی است.
لیگ قهرمانان آسیا
رویداد۲۴ قرعه‌کشی مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دیروز حوالی ظهر برگزار شد و تیم پرسپولیس به پاختاکور ازبکستان خورد. پس از پایان مراسم قرعه‌کشی با افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس تماس گرفتیم که در این خصوص گپ و گفتی داشته باشیم.

نتیجه قرعه‌کشی خوب بود یا نه؟
پاختاکور تیم خوبی است، اما باید بگویم چندان فرقی نمی‌کرد به چه تیمی برخورد کنیم. همه تیم‌هایی که به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسیده‌اند پرقدرت و قوی هستند.

اما شاید به الاهلی عربستان می‌خوردید بهتر بود. هرچند النصر عربستان هم تیم فوق العاده خطرناکی است.
مگر السد قطر تیم کوچکی است؟ یک تیم بزرگ که از امکانات زیادی هم برخوردار است. این تیم ستاره‌های بزرگی مثل کازورلا، بونجاح، عبدالکریم حسن، اکرم عفیف و... را دارد. واقعاً مدعی قهرمانی آسیا بود که ما توانستیم شکست دهیم. در مرحله حذفی هر تورنمنتی دیگر فرقی نمی‌کند به چه تیمی برخورد کنید و باید برنده شوید.

با ژاوی برخورد خاصی نداشتید؟
قبل از مسابقه مدیر تیم السد من را به عنوان بازیکن سابق این تیم به سرمربی السد معرفی کرد و او هم برخورد گرمی داشت. در طول مسابقه، اما لب خط خیلی حرف می‌زد و شلوغ می‌کرد. داور چهارم را کلافه کرده بود و البته وقتی دیدیم خیلی شلوغ می‌کند ما هم بیکار ننشستیم و...!

به نظر شما خطای احمد نوراللهی روی میگل مدافع راست نفوذی السد پنالتی نبود؟
نه اصلاً پنالتی نبود!

ولی ژاوی مصاحبه کرد و گفت اگر سیستم کمک‌داور ویدئویی بود باید به خاطر آن خطا یک پنالتی به سود السد اعلام می‌شد.
به هر حال ژاوی هم بازی را باخته و باید بهانه‌ای بیاورد. در آن صحنه به نظرم بازیکن السد می‌خواست یک پنالتی با زرنگی بگیرد. او پای خودش را به بازیکن ما زد که پنالتی بگیرد و داور کره‌ای هم آن صحنه را به خوبی دید.
بیشتر بخوانید شاهرودی: پرسپولیس با این روند یک پای فینال است


برگردیم به قرعه‌کشی! پاختاکور همان تیمی است که در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا توانست استقلال را حذف کند. حالا خیلی‌ها می‌پرسند قرار است پرسپولیس انتقام استقلال را از پاختاکور بگیرد؟
انتقام استقلال؟!

بله!
نه! پرسپولیس برای خودش و صعود به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کند و می‌جنگد. فوتبال جای انتقام نیست و پاختاکور هم تیم منظم و خوبی است. بازی فیزیکی ارائه می‌دهد و البته ما هم قهرمان ایران هستیم. باید در این دیدار حساس خیلی چیز‌ها را ثابت کنیم.

پرسپولیس چند سال پیش با برانکو به فینال آسیا رسید. آیا این بار هم می‌توانید به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کنید؟
ما تیم یکدست و خوبی داریم. کادر فنی و بازیکنان تا همین جا هم شاهکار کرده‌اند، اما می‌خواهند باز هم جلو بروند. این پرسپولیس با وجود آنکه از نعمت تماشاگر محروم است و در کشور قطر بازی می‌کند، اما یک هدف بزرگ در سر دارد و آن هم رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیاست. ان‌شا‌ءا... با دعای خیر مردم ایران و انرژی مثبت هواداران پرسپولیس بتوانیم بار دیگر به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده و حتی به امید خدا قهرمانی را جشن بگیریم. این یک هدف بزرگ است که همه اعضای تیم با چنگ و دندان دنبال آن هستند.

راستی شما مصاحبه محرم نویدکیا را دیدید؟
فیلم مصاحبه اش را دیدم. محرم نویدکیا نشان داد یک فوتبالیست و مربی جوانمرد است. او واقعیت‌ها را می‌بیند و با تبریک به پرسپولیس و تعریف از تیم ما نشان داد مربی آینده‌دار و واقع‌بینی است. برای محرم نویدکیا در تیم سپاهان آرزوی موفقیت می‌کنم.
خبر های مرتبط
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
لنگ حمام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۸
0
0
دزدغالیچه تودرحدی نیستی که درباره اس اس صحبت کنی توبچسب به غالیچه کیروش بدبخت
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: