تاریخ انتشار: ۰۶:۴۵ - ۰۹ مهر ۱۳۹۹
پیوستن مهدی قایدی به تیم قطری؛ خیلی بعید است!

مهدی قایدی

  رویداد۲۴ شایعاتی در فضای مجازی مطرح شده مبنی بر پیوستن مهدی قایدی به یک باشگاه قطری که به نظر می‌رسد این خبر واقعیت نداشته باشد.

پس از پایان رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، چهار بازیکن استقلال همراه تیم به تهران بازنگشتن تا این خبر موجب نگرانی در بین هواداران این تیم شود. علی کریمی که قراردادش با آبی پوشان به پایان رسیده و خود وی بار‌ها در مصاحبه هایش اعلام کرد قصد دارد فوتبالش را در خارج از ایران ادامه دهد، با پروازی راهی ترکیه شد. میلیچ و دیاباته نیز راهی کشورهایشان شدند و روزبه چشمی نیز که گفته می‌شود قصد پیوستن به تیم ام الصلال را دارد، در قطر ماندگار شد. اما امروز خبری در فضای مجازی مطرح شد مبنی بر اینکه باشگاه استقلال قصد دارد مهدی قایدی را به یکی از تیم‌های قطری بفروشد و از باشگاه‌های الدحیل و الغرافه به عنوان مشتری‌های جدی قایدی نام برده می‌شود.
بیشتر بخوانید: ادعای عجیب غلامپور: مظاهری انتخاب مدیریت استقلال بود!
در حالیکه شایعاتی پیرامون پیوستن مهدی قایدی به یکی از این دو تیم قطر به گوش می‌رسد، اما این خبر به احتمال بسیار زیاد کذب بوده و قایدی حداقل راهی تیم‌های قطری نخواهد شد.

طبق قوانین و مقررات وزارت بهداشت قطر، هر فرد خارجی که قصد داشته باشد وارد این کشور شود، باید به مدت ۱۴ روز در قرنطینه به سر برد و در صورت منفی بودن تست نهایی کرونا، می‌تواند محل قرنطینه را ترک کند و از آنجایی که تا پایان زمان مهلت نقل و انتقالات فوتبال قطر چند روزی بیشتر باقی نمانده، پس خبر انتقال مهدی قایدی به تیم الدحیل یا هر تیم قطری دیگری غیرممکن به نظر می‌آید.

چنانچه مهدی قایدی قصد داشت با تیم‌های قطری وارد مذاکره شود، باید مقدمات حضور او در این کشور از قبل انجام می‌شد. کاری که باشگاه ام الصلال برای جذب روزبه چشمی انجام داد و این بازیکن جهت انجام مذاکرات نهایی در این کشور ماندگار شده است.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: