تاریخ انتشار: ۱۱:۲۴ - ۰۹ مهر ۱۳۹۹
گفته می‌شود سنگربان تیم استقلال که به دلیل عملکرد پرنوسان مورد انتقاد هواداران این باشگاه قرار گرفت دوست دارد فوتبالش را در تیم دیگری دنبال کند.

حسین حسینی

رویداد۲۴ فولاد خوزستان از اوایل هفته در هتل المپیک تهران اردو زده است. این تیم عصر دیروز در جریان یک بازی تدارکاتی با نتیجه سه بر یک تیم بادران تهران را که تحت مربیگری فرهاد کاظمی قرار دارد شکست داد. اما جالب است بدانید دوشنبه‌شب سیدحسین حسینی دروازه‌بان تیم استقلال به هتل المپیک رفت و ساعتی را در اتاق جواد نکونام، سرمربی فولاد سپری کرد و در خصوص حضور در این تیم خوزستانی به مذاکره پرداخت.

با جدایی شهاب گردان از فولاد و پیوستن او به تیم ذوب‌آهن اصفهان حالا نکونام برای تیمش به دنبال یک دروازه‌بان باتجربه می‌گردد. مذاکرات این باشگاه با چند دروازه‌بان به سرانجام نرسید و گفته می‌شود سنگربان تیم استقلال که به دلیل عملکرد پرنوسان مورد انتقاد هواداران این باشگاه قرار گرفت دوست دارد فوتبالش را در تیم دیگری دنبال کند.


بیشتر بخوانید: بلاتکلیفی حسینی در استقلال/ خداحافظی کرد یا می‌ماند؟


در نشست دوشنبه‌شب وقتی از حسینی در مورد قیمت رضایتنامه‌اش سؤال شد، پاسخ داد هنوز اطلاع دقیقی ندارد ولی احتمال می‌دهد باشگاه استقلال حدود چهار میلیارد تومان مطالبه کند که فولادی‌ها به او گفتند چهار میلیارد رقم بسیار بالایی است و قرار شده خود حسینی با مدیران باشگاه استقلال درباره قیمت رضایتنامه‌اش چانه‌زنی کند.

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: