تاریخ انتشار: ۱۱:۵۲ - ۰۹ مهر ۱۳۹۹
یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید بهترین گزینه داخلی برای هدایت‌ آبی‌پوشان پایتخت، امیر قلعه‌نویی است.

فرهاد مجیدی

رویداد۲۴ فرشاد فلاحت‌زاده، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت گفت:‌ استقلال مثل یک ساختمان کلنگی می‌ماند که باید کاملا خراب و از نو ساخته شود. سه حالت برای سرمربی آینده استقلال وجود دارد. اول یا کسی مثل استراماچونی را باید به تیم بیاورند یا یک مربی ایرانی و توانمند و باتجربه مثل امیر قلعه‌نویی را باید سرمربی آبی‌ پوشان کنند. یا به یک مربی جوان زمان کار کردن بدهند که من فکر می‌کنم مجید نامجومطلق گزینه خوبی است.

او ادامه داد: استقلال این همه بازیکن و مربی توانمند دارد. به نظر من شاید به نامجومطلق برای هدایت تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا فشار آوردند. این مساله به من پیشکسوت بر می‌خورد. البته شاید به من می‌گفتند، من این مسوولیت را قبول می‌کردم. آرزوی من است که هر طور شده به استقلال کمک کنم. اگر قرار باشد مربی ایرانی بیاوریم، کسی بهتر از امیر قلعه‌نویی نیست که می‌دانیم گرگ باران دیده‌ای است و تجربه زیادی دارد.


بیشتر بخوانید: جانشین نامجومطلق مشخص شد/ فرهاد مجیدی به استقلال بر می‌گردد؟


فلاحت‌زاده درباره اظهارات احمد سعادتمند درباره مسائل باشگاه استقلال گفت:‌ به نظر من ایشان بی‌تجربگی کرد. شاید هم ایشان درست گفته باشد اما زمانش نبود که چنین حرف‌هایی زده شود. این که گفته می‌شود بازیکن قلیان آورده است،‌ نباید رسانه‌ای بشود. با این کار چه کسی قرار است زیر سوال برود؟ اگر سرپرست قرار است زیر سوال برود که سرپرست را خود مدیرعامل انتخاب کرده است. اگر سرمربی را می‌خواهی زیر سوال ببری که نامجو مطلق در بدترین وضعیت تیم را هدایت کرده است.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پایان گفت:‌ من فکر می‌کنم اگر پروسه‌ای  جلو برود که آقای امیرقلعه‌نویی سرمربی استقلال شود و مجید نامجومطلق دستیارش بشود، به نظر من بهترین حالت برای استقلال است و فکر می‌کنم استقلال با این حالت می‌تواند نتایج خوبی در به دست آورد. امیدوارم در آینده اتفاقات خوبی برای استقلال رخ دهد.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: