تاریخ انتشار: ۱۳:۱۶ - ۱۰ مهر ۱۳۹۹
محمد جواهری مدیرعامل باشگاه گل گهر سیرجان احتمال حضور امیر قلعه نویی در استقلال را منتفی دانست.

امیر قلعه‌نویی

رویداد۲۴ در شرایطی که استقلال این روزها بدون سرمربی به کار خود ادامه می دهد و گزینه های مختلفی برای حضور روی نیمکت این تیم مطرح می شود، بعضی رسانه ها و محافل خبر از احتمال حضور امیر قلعه نویی روی نیمکت استقلال می دهند. قلعه نویی که فصل ناموفقی را در سپاهان پشت سر گذاشت و پس از استعفا از هدایت این تیم، با تیم گل گهر سیرجان قرارداد امضا کرد و قرار است در لیگ بیستم هدایت این تیم را عهده دار باشد.

در همین خصوص محمد جواهری مدیرعامل باشگاه گل گهر در مورد احتمال جدایی قلعه نویی از گل گهر برای پیوستن به استقلال گفت: امیر قلعه نویی همیشه نشان داده به قرارداد خود پایبند است و دیدید زمانی که در سپاهان حضور داشت و از سوی تیم ملی دعوت به کار شد سپاهان را ترک نکرد و به طور حتم الان هم اینطور است.


بیشتر بخوانید: پیشکسوت آبی‌ها:‌ گزینه داخلی برای استقلال فقط قلعه‌نویی


او به طور رسمی با گل گهر قرارداد بسته و ما به هیچ وجه به او اجازه جدایی نمی دهیم. ما با بهترین مربی و بهترین مدیر فوتبال ایران قرارداد بستیم. حضور امیر قلعه نویی در گل گهر موجب شده تا این فصل بدون دغدغه و با جدیت تمرینات آماده سازی خودرا شروع کنیم و به دنبال دست یابی به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت هستیم و برنامه مان این است دست کم سه فصل این مربی را در اختیار داشته باشیم. 

خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: