تاریخ انتشار: ۱۵:۲۳ - ۱۱ مهر ۱۳۹۹
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید: تیمش با انگیزه خوشحال کردن مردم ایران فردا به دیدار النصر می رود.

گل‌محمدی

رویداد۲۴  یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر النصر عربستان اظهار کرد: از همه مسئولان برگزار کننده این مسابقات تشکر می‌کنم و همین طور از فدراسیون فوتبال قطر تشکل می‌کنم که نظم و انضباط خوبی در برگزاری مسابقات بود و امکانات خوبی این کشور برای انجام این مسابقات در اختیار ما قرار داد. اینکه مسابقات در قطر برگزار شود بهترین تصمیم بود.

او افزود: به بازی‌ای رسیده ایم که ماقبل فینال است. تیمی که از این مرحله بگذرد به فینال می‌رسد و فکر می‌کنم هر دو تیم با شایستگی به این مرحله رسیده‌اند. بازی‌های خوبی را از طرف تیم النصر دیده ایم و نظم خوبی دارد. سازماندهی خوبی هم دارد. آن‌ها فوتبال زیبایی ارائه می‌دهند و حق شان است که در این مرحله حضور داشته باشند.

وی افزود: ما با مشکلات زیادی خودمان را به دوحه رساندیم و با کوهی از مشکلات و موانع خودمان را به اینجا رساندیم. خوشبختانه با ارائه بازیکنان با وجود اینکه در گروه سختی قرار داشتیم و در ادامه برابر السد و پاختاکور بازی کردیم، اما به این مرحله رسیده ایم. بدون شک سزاوار سیدن به اینجا بودیم. می‌توانیم فردا شایستگی خودمان را نشان بدهیم، چون انگیزه زیادی داریم که به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم. بزرگترین انگیزه ما خوشحال کردن هواداران است. می‌دانیم که مردم ایران با مشکلات اقتصادی مواجه هستند و فکر می‌کنم برد فردای ما می‌تواند بخشی از این مشکلات را از یاد آن‌ها ببرد و دل مردم ایران را شاد کند.


بیشتر بخوانید: رسول‌پناه: النصر دنبال جنگ روانی است/ حتی یک ریال هم از وزارت ورزش کمک نگرفتیم


وی در پاسخ به این سوال که تفاوت حضور امسال پرسپولیس در نیمه نهایی با سال‌های قبل چیست؟ گفت: پرسپولیس نشان داده که حرف‌های زیادی برای گرفتن در آسیا دارد و با برنامه ریزی و همبستگی خوب و همین طور حضور بازیکنان خوب در کنار یکدیگر پایه گذار بسیاری از موفقیت‌های زیادی بود. امسال با سال‌های قبل تفاوتی که دارد این است که هواداران ما حضور ندارند. وقتی این بازی‌ها را در کنار ۱۰۰ هزار هوادار خودمان انجام بدهیم کارمان راحت‌تر می‌شود. حمایت هواداران تاثیر زیادی روی روند تیم ما دارد. در هر صورت درست است کنار ما نیستند و از حضور آن‌ها محروم هستیم، اما انرژی مثبت زیادی از فضای مجازی و از راه‌های مختلف به ما می‌دهند. این انگیزه زیاد که در مسابقات داشته ایم بدون شک به خاطر این انرژی هاست. امیدوارم که در آخر مقام خوبی به دست بیاوریم و قهرمان بشویم. اگر این اتفاق برای اولین بار رخ بدهد باعث افتخار تمام ارکان باشگاه و بازیکنان می‌شود. امیدوارم که این اتفاق که قهرمانی آسیا است برای پرسپولیس رخ بدهد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به محدودیت‌های بیماری کرونا، اظهار کرد: به خاطر شرایط بیماری کرونا تفاوت زیادی با برگزاری مسابقات در سال‌های گذشته وجود داشت و محدودیت‌های زیادی برای بازیکنان و مربیان به وجود آمده بود. ما سه هفته در هتل بوده ایم و این محدودیت‌ها کار را سخت می‌کند، اما مجبوریم این مسائل را تحمل کنیم و با خوبی پشت سر بگذاریم. با این شرایط باید مبارزه کرد. همه می‌دانیم کرونا بیماری خطرناکی است و تا ریشه کن نشود نمی‌توان مسابقات را به صورت عادی برگزار کرد. این شرایط تاریخی است و صبر و مقاومت مردم را طلب می‌کند.

منبع: ایسنا
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: