تاریخ انتشار: ۰۸:۱۴ - ۱۲ مهر ۱۳۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
بت میدلر، بازیگر سرشناس مخالف ترامپ در توئیتی گفت زمان مثبت شدن آزمایش رئیس جمهور "مناسب" است. زمان بندی بسیار جالب است. این یعنی ترامپ مناظره و تجمع انتخاباتی نخواهد داشت. راحت است. "

 انیمیشن سیمپسون‌ها

رویداد۲۴ نیوزویک نوشت: «سیمپسون‌ها این راهم پیش بینی کرده بودند»، این جمله‌ای است که هر زمان یک حادثه در زندگی واقعی به گونه‌ای مشابه آنچه در انیمیشن سیمپسون‌ها نمایش داده شده، اتفاق می‌افتد مردم آن را تکرار می‌کنند.
 
اگرچه آن‌ها در بیشتر مواقع پیش بینی‌هایی جالب توجه داشته اند مثل پیش بینی ریاست جمهوری ترامپ و شیوع ابولا، اما پیش بینی ابتلای دونالد ترامپ به کرونا یکی از این موارد نیست.
بیشتر بخوانید: پزشکان: سن بالا و چاقی ترامپ روند درمان وی را با مشکل مواجه می‌کند
انتشار اخبار مربوط به مثبت شدن آزمایش تشخیص ویروس کرونای رئیس جمهور آمریکا، واکنش ها، تفاسیر، آرزو برای بهبودی وی و حتی خوشحالی از بیمار شدن او را در پی داشته است.

تصویری از ترامپ که به سبک سیمپسون‌ها کشیده شده است در توییتر دست به دست می‌چرخد، این تصویری است که بسیاری از طرفداران این انیمیشن سریالی با آن آشنا هستند، اما این بار نشان می‌دهد که او در یک تابوت دراز کشیده است.

پس از تشخیص مثبت ابتلای ترامپ به کرونا بسیاری از مردم در شبکه‌های اجتماعی به این نکته اشاره کردند که سیسمپسون‌ها بار دیگر یک اتفاق در آینده را پیش بینی کردند.

اما آیا واقعاً ترامپ در سیمپسون‌ها درگذشت و آیا اپیزودی با مراسم خاکسپاری وی همراه بود؟

جواب منفی است تصویری که در شبکه‌های اجتماعی در حال چرخش است از هیچ اپیزودی از سیمپسون‌ها گرفته نشده و کاملا ساختگی است.

به گفته وبسایت راستی آزمایی " اسنوپس"، این تصویر اولین بار در فوریه ۲۰۱۷ در یک بخش از انجمن‌های وبگاه اشتراک گذاری تصاویر ۴chan منتشر شد. اما این حقیقت مانع از این نمی‌شود که افراد زیادی در شبکه‌های اجتماعی تصویر را به اشتراک بگذارند و معتقد باشند که این یک لحظه واقعی از برنامه تلویزیونی است.

رئیس جمهور و بانوی اول هر دو تأیید کرده اند که آزمایش کرونای آن‌ها مثبت بوده و اکنون قرنطینه شده اند.

پنجشنبه شب، ترامپ با انتشار توئیتی این خبر را با مردم در میان گذاشت و ملانیا ترامپ نیز بعداً به این خبر پرداخت و با ارسال توییت نوشت: "همانطور که بسیاری از آمریکایی‌ها امسال این کار را کرده اند ما نیز بعد از مثبت اعلام شدن آزمایش کرونا در خانه قرنطینه می‌شویم. حال ما خوب است و من همه تعاملات آینده را به تعویق انداخته ام. لطفا مطمئن باشید شما در امان می‌مانید و همه ما با هم از پس این مسئله بر خواهیم آمد. "

همزمان با بازنشر این تصویر ساختگی از انیمیشن سیمپسون ها، برخی از منتقدین ترامپ در درستی خبر ابتلای او به کرونا تشکیک کرده اند.

بت میدلر، بازیگر سرشناس مخالف ترامپ در توئیتی گفت زمان مثبت شدن آزمایش رئیس جمهور "مناسب" است. زمان بندی بسیار جالب است. این یعنی ترامپ مناظره و تجمع انتخاباتی نخواهد داشت. راحت است. "

وی افزود: "بسیار وحشتناک است که همیشه بدترین فکر را بکنید، اما پس از چهار سال دروغ بی امان؟ نمی‌توان کمکی کرد. دیگر اعتمادی باقی نمانده است. "

دان وینسلو (نویسنده) نیز در حساب توییتر خود شک و تردید‌های خود را در مورد تشخیص رئیس جمهور اعلام کرد.

وی در توییت خود نوشت: "من فقط این را می‌گویم. زمان آزمایش مثبت ترامپ بسیار جالب است و تعدادی از مشکلات فوری را برای او حل می‌کند. "
خبر های مرتبط
برچسب ها: رویداد24 ، ترامپ ، کرونا
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
عع
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
0
0
ای کاش هلاک میشد
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: