تاریخ انتشار: ۲۱:۱۹ - ۱۲ مهر ۱۳۹۹
پس از ابتلای «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا به کرونا، معاونش «مایک پنس» به نمایندگی از او در کمپین انتخاباتی روز پنجشنبه در ایالت آریزونا شرکت می‌کند.

پنس

رویداد۲۴  به گزارش روزنامه یو. اس.‌ای تودی، این کمپین به میزبانی شرکت TYR Tactical که تجهیزات نظامی می‌فروشد برگزار می‌شود، اما معلوم نیست که این کمپین در فضای باز خواهد بود یا فضای بسته.

ستاد انتخاباتی ترامپ جمعه شب اعلام کرد که تمام برنامه‌های انتخاباتی رییس جمهوری آمریکا تا اطلاع ثانوی متوقف شده و فعالیت‌های ترامپ به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
بیشتر بخوانید: همه سناریوهای پیش رو پس از ابتلای ترامپ به کرونا/ اگر رئیس‌جمهور آمریکا بمیرد چه خواهد شد؟
ترامپ بامداد جمعه اعلام کرد که تست‌های تشخیصی انجام گرفته از او و همسرش ملانیا، مثبت است و آن دو دوره قرنطینه خود را آغاز می‌کنند.

رییس جمهوری آمریکا به دنبال ابتلا به کووید ۱۹ جمعه شب به یک بیمارستان نظامی منتقل شد.

او در نخستین مناظره انتخاباتی، رقیب خود «جو بایدن» را به دلیل ماسک زدن مورد تمسخر قرار داد. ترامپ روز پنجنشنبه به وقت محلی در جریان یک سخنرانی برای هواداران خود در پنسلوانیا که عمدتا ماسک نزده بودند، پرسید آیا آن‌ها کسی را می‌شناسند که بیشتر از بایدن از ماسک خوشش بیاید.

تاکنون بیش از ۷ میلیون و ۵۵۰ هزار بیمار مبتلا به کرونا در آمریکا شناسایی شده‌اند که ۲۱۳ هزار و ۵۲۶ نفر آن‌ها جان خود را از دست داده‌اند.
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: