تاریخ انتشار: ۱۱:۲۶ - ۱۳ مهر ۱۳۹۹
در بین ۱۶ تیم لیگ برتری که قرار است به زودی بیستمین دوره از مسابقات لیگ برتر را آغاز کنند، استقلال تهران تنها تیمی است که هنوز سرمربی خود را نشاخته است.

سرمربی استقلال

رویداد۲۴ در حالی که هنوز تاریخ دقیق آغاز لیگ بیستم از سوی سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال اعلام نشده است، اما احتمال این که این بازی ها از اواسط آبان ماه آغاز شود زیاد است که در این صورت حدود یک ماه تا آغاز جدیدترین فصل فوتبال ایران زمان باقی است.

در فاصله اندک باقی مانده به آغاز این مسابقات، تکلیف نیمکت ۱۵ تیم از ۱۶ تیم حاضر در این فصل مشخص شده و بسیاری از آنها تمرینات خود را آغاز کرده و حتی برخی از آنها در دیدارهای تدارکاتی هم حضور یافته‌اند. در این میان آبی پوشان تهران تنها تیمی هستند که هنوز سرمربی خود را نمی‌شناسند. 

آبی پوشان که به تازگی با تحولات مدیریتی مواجه شده‌اند چند گزینه را برای سرمربیگری مد نظر دارند اما هنوز هیچ یک از این نفرات به طور کامل به نیمکت آنها نزدیک نشده و حتی مذاکرات رسمی و جدی نیز با آنها صورت نگرفته است.

بلاتکلیفی استقلال البته تنها مربوط به نیمکت و سرمربی این تیم مربوط نمی شود و این باشگاه از نظر مدیریتی هم به ثبات نرسیده است و با سرپرست اداره می شود.


بیشتر بخوانید: شرطی که فرهاد مجیدی برای استقلال گذاشت!


آخرین وضعیت تیم‌های لیگ برتری و مربیان آنها به شرح زیر است:

آلومینیوم اراک؛ رسول خطیبی
پرسپولیس؛ یحیی گل محمدی
پیکان؛  عبدالله ویسی
تراکتور؛ علیرضا منصوریان
ذوب آهن؛ رحمان رضایی
سایپا؛ ابراهیم صادقی
سپاهان؛ محرم نوید کیا
شهرخودرو؛ سید مهدی رحمتی
صنعت نفت آبادان؛ سید سیروس پور موسوی
فولاد؛ جواد نکونام
گل گهر سیرجان؛ امیر قلعه نویی 
ماشین سازی تبریز؛ وحید بیاتلو
مس رفسنجان؛  محمد ربیعی
نساجی مازندران؛ محمود فکری
نفت مسجد سلیمان؛ سید مجتبی حسینی
استقلال؛ ؟؟؟

منبع: مهر
خبر های مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر: